Діти Великописарівщини вирушили до Польщі завдяки обласному депутату та керівнику міграційної служби

На ім’я депутата обласної ради, голови фракції Опозиційного блоку Олександра Стрельченка надійшла подяка від батьків та дітей Великописарівського району. Вони говорять, що знають свого обранця за результатами діяльності у районі, як людину Слова і Діла. Він завжди готовий до співпраці, зарадить і допоможе, дотримається обіцянки і виконає заплановане.

Справа в тому, що діти Великописарівщини вже третій рік поспіль беруть участь в українсько-польських проектах обміну учнівської молоді. Вони знаходять там нових друзів, розкривають для них нашу культуру та звичаї і просто проводять разом час без кордонів. 

Не дивлячись на спрощену цьогоріч процедуру перетину кордону з Європою – безвіз, все одно не обійшлося без труднощів.

«Через складну ситуацію з друком документів не всі діти встигали вчасно отримати закордонні паспорти, а отже для них омріяна подорож і захоплюючі пригоди, нажаль, могли залишитися нездійсненними!, - пишуть батьки дітей та керівник групи у листі-подяки. - Той, хто серцем і душею залишається з дитинством, зрозуміє, що таке нездійсненна дитяча мрія, який страшний той розпач, скільки часу буде картатися дитина від втраченої можливості цікаво провести час з однолітками, познайомитися з новими друзями, пройти нові незвідані дороги, отримати незабутні враження, які вони пронесуть через усе життя!»

Тому батьки вирішили звернутися за допомогою до свого депутата – Олександра Стрельченка. Той, у свою чергу, написав депутатське звернення на ім’я начальника Управління Державної міграційної служби України в Сумській області Дмитра Костєннікова з проханням допомогти у вирішенні питання.

Дмитро Михайлович уважно і виважено поставився до проблеми, швидко і оперативно знайшов шляхи її вирішення, тримав на контролі ситуацію. Серед іншого батьки відзначили високий професіоналізм і добре ставлення працівників Великописарівського, Краснопільського та Охтирського відділень міграційної служби, які терпляче і чемно ставилися до усіх відвідувачів, швидко і якісно виконуючи свою роботу.

«І ось, за кілька днів до нашої подорожі, завдяки сумлінній роботі Олександра Стрельченка та Дмитра Костєннікова, усі діти отримали свої такі довгоочікувані документи! Ми встигли! Ми вирушаємо назустріч веселим пригодам, завершуючи свої літні канікули радісними, неперевершеними враженнями!», - від імені дітей написали батьки.

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 22 серпня 2017, 15:08

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus