Ukrainian English Polish


Діагностичний центр у м. Шостка чекає пацієнтів з області і... на нове обладнання

21 серпня депутат Сумської обласної ради Марія Коняєва відвідала КУСОР «Обласний діагностичний центр у м. Шостка».

Цей заклад обслуговує п’ять північних районів Сумської області. Головною метою його діяльності є надання медичних послуг висококваліфікованої консультативно-діагностичної допомоги громадянам на основі концентрації та інтенсивного використання сучасної медичної техніки і обладнання із застосуванням найновіших комп'ютерних технологій. У центрі працюють підрозділи: консультативний відділ, кабінет променевої діагностики, кабінет ультразвукової діагностики, кабінет функціональної діагностики, ендоскопічний кабінет, клініко-діагностична лабораторія та ін. 

- З усіх куточків Сіверщини приїжджають на діагностику і лікування пацієнти, яким тяжко і дорого добиратися до Сум, - говорить депутат, - і саме у цьому центрі можуть проходити обстеження незахищені верстви населення. -

Директор комунального закладу обласної ради Світлана Стенько гарантує якість медичної допомоги, яку надають її колеги. Однак Світлана Михайлівна перемається тим, що центру потрібне найсучаснiше медичне обладнання провiдних фiрм свiту, аби пацієнти були впевнені, що тут усіх кваліфіковано продіагностують, нададуть допомогу.

- Звичайно, на даний момент коштів на потреби медицини виділяється замало, - резюмує Марія Коняєва, - але, я думаю, що це питання треба порушувати на всіх рівнях, на сесіях міських, сільськких рад, обласної ради, територіальних громад, адже мова йде про здоров’я людей 5 районів. Переконана, що за допомоги саме народних обранців через декілька років центр стане найкращим, найсучаснішим медичним закладом Сумщини, а то й України.

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus