Діагностичний центр у м. Шостка чекає пацієнтів з області і... на нове обладнання

21 серпня депутат Сумської обласної ради Марія Коняєва відвідала КУСОР «Обласний діагностичний центр у м. Шостка».

Цей заклад обслуговує п’ять північних районів Сумської області. Головною метою його діяльності є надання медичних послуг висококваліфікованої консультативно-діагностичної допомоги громадянам на основі концентрації та інтенсивного використання сучасної медичної техніки і обладнання із застосуванням найновіших комп'ютерних технологій. У центрі працюють підрозділи: консультативний відділ, кабінет променевої діагностики, кабінет ультразвукової діагностики, кабінет функціональної діагностики, ендоскопічний кабінет, клініко-діагностична лабораторія та ін. 

- З усіх куточків Сіверщини приїжджають на діагностику і лікування пацієнти, яким тяжко і дорого добиратися до Сум, - говорить депутат, - і саме у цьому центрі можуть проходити обстеження незахищені верстви населення. -

Директор комунального закладу обласної ради Світлана Стенько гарантує якість медичної допомоги, яку надають її колеги. Однак Світлана Михайлівна перемається тим, що центру потрібне найсучаснiше медичне обладнання провiдних фiрм свiту, аби пацієнти були впевнені, що тут усіх кваліфіковано продіагностують, нададуть допомогу.

- Звичайно, на даний момент коштів на потреби медицини виділяється замало, - резюмує Марія Коняєва, - але, я думаю, що це питання треба порушувати на всіх рівнях, на сесіях міських, сільськких рад, обласної ради, територіальних громад, адже мова йде про здоров’я людей 5 районів. Переконана, що за допомоги саме народних обранців через декілька років центр стане найкращим, найсучаснішим медичним закладом Сумщини, а то й України.

Також читайте:

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus