На День села Олександр Стрельченко подарував малечі Яблучного гойдалку та каруселі

Із піснями, танцями, дитячими забавками та різноманітними конкурсами відсвяткували день села Яблучне, що на Великописарівщині.

Окрім місцевих жителів на свято прибуло чимало гостей: керівники району, гості з сусідніх населених пунктів. Привітати з днем села громаду завітав і депутат обласної ради, голова фракції Опозиційного блоку Олександр Стрельченко.

Він зазначив, що такі заходи – це вияв поваги до жителів села, їх підтримка. Свої слова підтвердив і справами. Так, за депутатські кошти для місцевого дитячого садочка були придбані гойдалки та каруселі. А взамін малеча Яблучного вручила йому Подяку від Яблуненського ДНЗ «Струмочок».

Обласний парламентар поспілкувався із місцевими жителями, керівництвом населеного пункту. Оглянув очищені за кошти сільської ради більше 20 колодязів і попробував льодяної чистої води. Подякував сільському голові Павлу Гученку за те, що той переживає за Яблучне і бачить, як зробити село кращим. «Він не ховається за спинами, а вважає, що поки сам діяти не почнеш, не отримаєш жодних результатів. Тому я як обласний депутат обіцяю допомагати розв’язувати ті питання, які не під силу сільському голові», - наголосив Олександр Стрельченко.

Обласний обранець відзначив спеціаліста Яблучненської сільської ради Зою Гавриленко і вручив їй грошову винагороду. Звертаючись до яблучан, депутат сказав: «Спасибі вам за організоване свято. Я настільки перейнявся, що відчув себе частинкою вашої громади. Тому що побачив, тут все роблять разом - і працюють, і відпочивають. А в такі моменти віриш, що саме завдяки вам, працьовитим жителям села, Україна може бути успішною країною. Але тільки в тому випадку, коли влада буде підтримувати селян, а не дотискати їх».

Олександр Стрельченко побажав жителям Яблучного процвітання, здоров'я миру, благополуччя. Щоб дзвенів у селі дитячий сміх, а ті, хто захищають країну, повернуться додому живими і неушкодженими.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus