Проінспектували роботу Шосткинських лікувально-профілактичних закладів

У рамках робочої поїздки до Шостки заступник голови обласної ради Тетяна Головко ознайомилась із роботою обласного діагностичного центру, міжрайонного протитуберкульозного диспансеру та обласного дитячого протитуберкульозного санаторію. До поїздки долучився і заступник начальника управління комунального майна облради Олексій Сябренко.

За словами посадовців, метою візиту є визначення проблемних моментів та з’ясування головних питань стосовно роботи медично-профілактичних закладів.

У поточному році були виділені кошти на капітальні ремонти протитуберкульозного диспансеру та дитячого санаторію. Тож у ході робочої поїздки посадовці оглянули ті об'єкти та приміщення, де першочергово буде проводитися капітальний ремонт. Також вони проінспектували доцільність та ефективність використання бюджетних коштів.

Свій візит Тетяна Головко та Олексій Сябренко розпочали ознайомленням із роботою Шосткинського діагностичного центру, що працює із 2010 року. Тетяна Іванівна була позитивно вражена надсучасним обладнанням, досвідом та напрацюваннями лікарів за цей короткий період. Вона поспілкувалася із медичним персоналом та пацієнтами, поцікавилися внутрішнім розпорядком роботи лікувального закладу та планами на майбутнє.

Директор центру Світлана Стенько звернула увагу на необхідність доукомплектування закладу фахівцями та забезпечення їх житлом, - з цього питанні вона попросила допомоги у обласного керівництва.

Далі обласні посадовці відвідали міжрайонний тубдиспансер. Наразі тут перебувають на лікуванні 39 пацієнтів. За словами заступника головного лікаря, медична установа обслуговує населення п'яти сусідніх районів та міста.

Під час ознайомлення із умовами перебування пацієнтів Тетяна Головко звернула увагу на вкрай незадовільний стан вікон. З часу встановлення у 1972 році деякі з них не мінялися жодного разу. Тож це питання посадовець взяла під особистий контроль.

Також заступник голови облради побувала в обласному дитячому протитуберкульозному санаторію, що займається профілактикою та повним комплексним лікуванням хвороби у дітей. Заклад розрахований на 110 ліжок, на сьогодні у ньому оздоровлюються близько 60 дітлахів віком від 4 до 18 років.

Тетяна Іванівна ознайомилася із ходом ремонту профілакторію. За словами директора Валентини Пустовіт, до зими потрібно латати дах, адже вода під час злив заливає деякі кімнати та коридор.

«Звичайно, працювати є над чим. Але, завдячуючи правильній організації роботи закладів, усі проблемні питання можна вирішити у найкоротший термін. Головне - розставити пріоритети і рухатися далі. Пацієнти та діти повинні почувати себе абсолютно комфортно», - зазначила посадовець.

За результатами робочої поїздки відбулася нарада за участі заступника очільника обласного парламенту Тетяни Головко, першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Марченка, інших посадовців з питання термінового проведення ремонтних робіт на об'єктах медично-профілактичних установ Шостки.

«Ті речі, що роблять тутешні медпрацівники і в напрямку функціональної діагностики, і лікування та профілактики туберкульозу, безсумнівно заслуговують всілякої підтримки керівництва та депутатів області», — резюмувала  Тетяна Головко.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 21 серпня 2017, 12:07

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus