Медичні заклади Сум отримали благодійну допомогу з Голландії

Члени громадської організації «ДАР»: заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко та очільник цієї організації Микола Оксюта - днями передали Сумській обласній клінічній лікарні та обласній дитячій клінічній лікарні партію медичної гуманітарної допомоги.

Благодійники розуміють, у яких складних умовах доводиться працювати лікарям. За словами Тетяни Головко, до цього часу вони надавали допомогу лише медичним закладам Роменщини та ближніх районів, - Липоводолинщини та Недригайлівщини.

Наразі громадська організація за сприяння благодійного фонду «Супутник» заручилася підтримкою голландських партнерів. Відтепер подібна благодійна підтримка буде направлена і в інші медичні заклади Сумщини. Зокрема цього разу лікарські установи отримали засоби особистої гігієни та медичні супутні товари.

«Перш за все ми дбаємо про здоров’я жителів Сумщини. Адже самотужки боротися з хворобами важко, особливо якщо немає необхідних фінансів. Сподіваюсь, завдяки наданій допомозі лікування хворих стане більш доступним та якісним», – говорить Тетяна Головко. Зокрема нещодавно подібна благодійна допомога була направлена в онкологічний диспансер Сум та обласну лікарню.

«Як голова громадської організації хочу наголосити, що на даному етапі благодійна допомога лікарням Сумщини не завершується. Медичні заклади й надалі отримуватимуть гуманітарну допомогу, яка сприятиме швидшому одужанню жителів Сум та області», – наголошує Микола Оксюта.

Очільники медичних закладів Володимир Горох та Ігор Змисля висловили вдячність благодійникам. Лікарі наголосили, що така допомога є необхідною, адже це суттєва матеріальна підтримка для пацієнтів та їхніх рідних. 

Також читайте:

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus