Тетяна Головко із робочим візитом відвідала Хмелівський психоневрологічний інтернат

«Підвищення рівня життя найбільш незахищених категорій людей перебуває на постійному контролі обласної влади», - про це заявила заступник голови обласних парламентарів Тетяна Головко під час робочого візиту до Хмелівського психоневрологічного інтернату. До поїздки долучився і депутат Сумської облради Дмитро Кірюхін, який протягом тривалого часу цікавиться проблемами підопічних закладу та сприяє у їхньому вирішенні.

На сьогодні на повному державному утриманні у Хмелівському психоневрологічному інтернаті проживають 115 осіб. Основним завданням закладу є забезпечення належних умов проживання громадян, які потребують стороннього догляду і допомоги. Відтак Тетяна Головко та Дмитро Кірюхін ознайомилися із роботою інтернату та станом його матеріально-технічного забезпечення.

Нещодавно за сприяння депутатів Сумської обласної ради у закладі було проведено капітальний ремонт відмостки житлового корпусу. «Ми усі розуміємо, наскільки важливими є умови повноцінного перебування підопічних інтернату, - говорить Тетяна Головко. - У сьогоднішніх непростих умовах реформ говорити про достатній рівень забезпечення людей усім необхідним для їхнього повноцінного життя, звичайно, не можна. Але влада усіх рівнів намагається приділяти цьому питанню максимальну увагу».

Тетяна Головко та Дмитро Кірюхін поцікавилися готовністю закладу до опалювального періоду. Для кращого забезпечення життєдіяльності психоневрологічного інтернату потрібно вирішити низку нагальних проблем. Зокрема в найкоротший термін слід замінити 2 водогрійні котли. За словами директора закладу Ігоря Тарасова, відповідно до висновку експертизи на сьогодні котли знаходяться у незадовільному стані і не підлягають подальшій експлуатації.
Під час обговорення питань, що стосувалися проблем установи, Тетяна Головко пообіцяла посприяти у їхньому розв’язанні, а заміну старих котлів на нові взяла під особистий контроль.

Наостанок Тетяна Іванівна відзначила значне поліпшення умов проживання підопічних інтернату. «Обласна влада й надалі продовжуватиме опікуватися комунальним закладом. Проте не все залежить лише від нас. Гідне ставлення до цих людей, практична підтримка, допомога навіть в елементарних речах, простих ситуаціях та неординарних випадках є також діями надто потрібними. Над цим варто замислитися», - зазначила вона.

Також у ході візиту посадовець оглянула приміщення для обслуговуючого персоналу, кімнати для проживання і лікування хворих, гігієни та інші підсобні приміщення.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus