Завдяки депутату обласної ради у Великій Писарівці з’явилася Альтанка кохання

«У Добрянському, коли б сюди не приїхав, завжди витає  своя, особлива атмосфера духовності, - звернувся до жителів населеного пункту з нагоди Дня села депутат обласної ради Олександр Стрельченко. - Вашому селу понад 300 років. За ці три століття жителі пройшли складний шлях становлення і розвитку. У всі часи відрізнялися працьовитістю, любов'ю до рідної землі, повагою до пам'яті предків. Спасибі вам за те, що ви до сих пір зберігаєте традиції та звичаї, початок яким поклали ваші батьки і діди. Ви вміло їх не тільки зберігаєте, але і примножуєте».

Минулої суботи у Добрянському, що на Великописарівщині, лунала музика, дітвора розважалася на батутах та надувній гірці, аматори сцени розспівувалися та налаштовувалися на виступ, а обласний депутат тим часом обговорював важливі для села питання.

Олександр Стрельченко наголосив на тому, що зараз у селян попереду важкий шлях об'єднання. Втім він упевнений, що все у них вийде, тому що у є всі можливості для розвитку. «Ставте амбітні цілі, працюйте. Я завжди готовий допомагати», - резюмував голова фракції Опозиційного блоку в обласній раді і побажав жителям села міцного здоров’я, процвітання, миру та добробуту.

Того ж дня депутат відвідав свято Дня селища і в Великій Писарівці. Він зазначив, що з великою радістю завжди приїжджає сюди і як обранець від цього округу намагається завжди відстоювати інтереси саме жителів Великописарівського району. «Мені ваш край став рідним і близьким серцю. Тому я і далі буду допомагати в силу своїх можливостей».

На підтвердження своїх слів обласний депутат разом із головою селищної ради Великої Писарівки Леонідом Клизубом відкрили Альтанку кохання біля РАГСУ. Олександр Стрельченко виділив на споруду 40 тисяч грн. коштів, наданих йому на виконання депутатських повноважень. До речі, минулого року, на День селища Олександр Стрельченко відкривав дитячий майданчик, на який також виділяв біля 50 тисяч депутатських коштів.

У Великій Писарівці цього дня також було весело й гамірно. Святковий ярмарок, майстер-класи та різноманітні спортивні розваги – на відзначенні Дня селища ніхто не сумував. Бо, говорять місцеві мешканці, це саме те свято, яке згуртовує людей.

Олександр Стрельченко, поспілкувавшись із керівництвом населеного пункту та жителями, обговорив процес децентралізації, подякував всім, без винятку, мешканцям Великої Писарівки за їхній внесок у розвиток рідного краю. За те, що люблять селище і своєю працею роблять його кращим. Він нагородив грошовими призами медичного реєстратора поліклінічного відділення Лідію Білай і соціального працівника Великописарівського терцентру Наталію Несвіт.

«На такі свята треба їздити обов’язково, бо я, наприклад, не можу собі представити майбутнього України без села – колиски української нації. Села потрібно максимально підтримувати. Часті поїздки на округ та спілкування із цими людьми дають можливість відчути і побачити український характер», - резюмував Олександр Стрельченко.

Також читайте:

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus