Анатолій Річкаль привітав поліцейських Сумщини з професійним святом

4 серпня виповнилося два роки українській поліції. З нагоди свята поліцейські Сумщини розгорнули виставку спецзасобів, техніки, озброєння та провели урочистості в обласній залі філармонії.

З привітаннями до особового складу звернувся начальник Головного управління поліції області Микола Лушпієнко. «Наше професійне свято – це передусім ґрунтовний звіт перед народом держави про діяльність поліції, її проблеми, плани, звичайно ж недоліки, - зазначив Микола Миколайович. - Працівники поліції Сумщини усвідомлюють відповідальність за ситуацію в області. І ми готові сьогодні ефективно протистояти злочинному світу, аби виправдати довіру людей. У нас є позитивні результати фактично за всіма напрямками оперативно-службової діяльності. Поліцейські Сумщини вже розкрили 3200 тисячі злочинів із 7600 тисяч, зареєстрованих у звітному періоді. А в загальнодержавному рейтингу з розкриття злочинів Сумщина стабільно займає лідируючі позиції».

Від імені керівництва Микола Лушпієнко висловив слова подяки всім співробітникам, які внесли величезний внесок у справу боротьби зі злочинністю, охорони законних прав та свобод громадян. Побажав їм добробуту і процвітання, незгасної енергії і невичерпної наснаги у вирішенні нелегких завдань.

Своїх колег прийшов привітати і екс-очільник УМВС Сумщини, а нині перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. Він наголосив, що річниця поліції – це свято людей, які присвятили своє життя боротьбі зі злочинністю. Зупинився Анатолій Якович на патріотичному вихованні, згадавши подвиги сумських правоохоронців. Він подякував рідним загиблого в АТО майора Олександра Ткаченка та пораненому Сергію Кознієнку.

«Шлях боротьби із злочинністю – нелегкий. І він має значно більше літ, ніж створена два роки тому Національна поліція. Тож я дякую ветеранам служби, які чверть століття тому стали кістяком правоохоронних органів молодої незалежної держави. У нинішній час багаторічний досвід роботи, набуті знання та підтримка ветеранів ОВС дуже потрібні молодим правоохоронцям. Тож я бажаю, щоб вони навчалися у вас, перейняли ваш безцінний досвід».

Молодим правоохоронцям Анатолій Якович побажав полюбити професію, мати міцний внутрішній стрижень і вміти брати відповідальність за прийняті рішення.

До святкових привітань також долучилися начальник Управління патрульної поліції Сум, керівництво області, голова Сумської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України та представники з різних силових структур, які подякували за щоденну плідну співпрацю та побажали правоохоронцям міцного здоров’я, родинного затишку, миру і служіння на благо народу України.

За успіхи у роботі 25 кращих поліцейських області відзначили новими званнями, нагрудними знаками «Гідність та честь», пам’ятними знаком «За сприяння державній охороні України», подяками та почесними грамотами. А хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих побратимів.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 08 серпня 2017, 08:46

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus