Ukrainian English Polish


Голова обласної ради провів прийом громадян з особистих питань

Згідно з графіком роботи керівника обласного депутатського корпусу Володимира Токаря у перший понеділок місяця він провів прийом громадян з особистих питань. Попередньо до нього записалися четверо жителів Сумщини, втім на зустріч прийшли троє.

Під час спілкування спікера обласного парламенту з мешканцями краю були присутні представники структурних підрозділів, до компетенції яких належить з’ясування порушених громадянами питань.

Серед звернень, з якими прийшли люди, – прохання щодо фінансової допомоги на лікування тяжкої хвороби молодій жінці. Інші питання – земельні.

Жителі одного з районів області говорили про невиплату орендної плати за паї одним із господарників, підробку документів на оренду землі, нераціональне використання земель тощо.

За результатами проведеного прийому отримали доручення працівники виконавчого апарату обласної ради. Розв’язання всіх питань Володимир Токар тримає на особистому контролі.

Останнє оновлення на Понеділок, 07 серпня 2017, 12:40

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus