Почесним гостем на святкуванні Дня міста у Ворожбі став голова обласної ради Володимир Токар

Пісні, розваги, піднесений настрій, дитячі атракціони, сувенірні лавки – так Ворожба святкувала першої суботи серпня 352-гу річницю свого міста. Варто відзначити, що і організатори постаралися, і погода не завадила мешканцям та гостям гарно відпочити.

Святкові заходи проходили на стадіоні біля Будинку культури. Надувними гірками, гойдалками та батутами заволоділи діти, а дорослі із задоволенням дивилися виступи самодіяльних артистів.

У розпалі гулянь до присутніх звернувся з вітанням та побажанням здоров’я, миру і добра почесний гість свята – голова обласної ради Володимир Токар.

«Ваше місто ми всі звикли вважати містом залізничників, - звернувся очільник обласних парламентарів до городян. - І мені приємно сьогодні відзначити, що у вас збережені практично всі залізничні підприємства і люди мають роботу. Майже 50 ворожбянців захищали і продовжують захищати наш суверенітет в зоні проведення АТО. На жаль, дві сім'ї втратили своїх рідних на цій війні. Хочу подякувати воїнам і принести співчуття сім'ям загиблих. Їх подвиг завжди будуть шанувати нащадки».

Володимир Токар наголосив, що готовий підтримувати родини загиблих і його двері для них завжди відкриті. Він подякував всім, хто небайдужий до долі рідного міста, працює на його процвітання. Хто любить його і своєю працею робить краще. Хто допомагав і допомагає військовослужбовцям на Сході країни. Слова особливої подяки прозвучали на адресу старшого покоління, яке будувало Ворожбу з любов'ю. Хто пройшов тяготи і не зламався, а продемонстрував приклад служіння малій Батьківщині.

З нагоди свята подяки обласної ради отримали ворожбянський міський голова Андрій Дружченко та завідувач філії Будинку науки і техніки залізничників станції «Ворожба» Південно-Західної залізниці Олексій Яковлєв.

Своїх земляків привітав депутат обласної ради Сергій Іщенко, керівництво Білопільського району та міста Ворожба.

Допізна на сцені лунали вітання та пісні. Прекрасну концертну програму показали місцеві хореографічні колективи та ансамбль «Союз».

Останнє оновлення на Понеділок, 07 серпня 2017, 09:47

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus