Тетяна Головко: “Не бійтеся брати на себе відповідальності”

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко взяла участь в обговоренні питань децентралізації в Сумській області та проблематики впровадження реформ місцевого самоврядування в 2017 році. Захід відбувся сьогодні, 4 серпня, в сумському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

 “Дуже приємно бачити, що Сумщина за рік зробила прорив у процесі децентралізації не тільки в методології, а також у способі мислення. Люди, які півроку тому були скептиками та песимістично ставилися до цього процесу, побачили в цьому позитив та ефективність змін в об’єднанні громад”, - зазначила під час свого виступу посадовець.

Тетяна Іванівна наголосила на тому, що ОТГ мають набагато більші можливості для розвитку малої промисловості, аграрної сфери, створення освітніх закладів, а також допоможуть ефективніше захищати права та потреби громадян.

«Наразі Сумщина восьма в рейтингу перспективності територіального розвитку. Сумська ОДА зацікавлена, щоб у серпні-вересні процес об’єднання продовжився. На сьогодні до нас надійшов лист про підвердження перспективності двох ОТГ Сумщини. Більше того, цього року ми виділили близько 100 мільйонів гривень на розвиток ОТГ та формування інфраструктури та ініціюємо створення проектів нових українських шкіл», – додав перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Марченко.

У форматі відкритої дискусії також брали участь директор Центру Олександр Хоруженко, народний депутат України Олег Медуниця, представники органів місцевого самоврядування Сумської області. Обговорювалися економіко-соціальні та правові питання забезпечення реформи децентралізації. Були згадані актуальні проблеми ОТГ та стратегія їх розвитку. 

Олег Медуниця акцентував увагу на недосконалих моментах правового і адміністративного регулювання децентралізації на тлі політичної зацікавленості різних сторін цього процесу і появі диспропорцій у новостворених ОТГ. 

Неодноразово представники місцевих громад наголошували на проблемах стану інфраструктури та питаннях транспортної комунікації між населеними пунктами.

Тетяна Головко закликала не боятися брати на себе відповідальності і очолювати громади, вести за собою людей до позитивних змін: ”Зараз є всі можливості керуватися кращим досвідом, щоб зробити все можливе для розвитку Сумщини”.

Учасники засідання висловилися за необхідність активного залучення громадян в обговоренні реформ децентралізації. 

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 серпня 2017, 15:08

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus