Жителі усіх населених пунктів Липоводолинського та Роменського районів будуть із газом

Комісія з питань надрокористування при державній службі геології і надр (Держгеології) рекомендує продовжити спеціальні дозволи (ліцензії) на користування надрами для найбільшої нафтовидобувної компанії ПАТ «Укрнафта» на 20 років − до 2037 року. Про це повідомили в Держгеології.

На засіданні комісії з питань надрокористування прийняли позитивне рішення про продовження ліцензій по ПАТ «Укрнафта» на 20 років.

«20 липня відбулося засідання комісії з питань надрокористування, де прийняли позитивне рішення про продовження ліцензій по Укрнафті на 20 років», − йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 9 червня ПАТ «Укрнафта» зупинило видобуток на Південно-Панасівському родовищі в Сумській області через відмову Державної служби геології і надр в продовженні спеціального дозволу на користування надрами, яке закінчилося. Таким чином, без газу залишилися 4 села на Сумщині. Крім того, з 27 червня 2017 Укрнафта була змушена зупинити видобуток вуглеводнів на Анастасівскому, Рибальському, Артюховському і Коржівському родовищах в Сумській області.

На останній сесії Сумської обласної ради депутати розглянули і одноголосно підтримали Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення відключень населення Сумської області від газопостачання.

Під час засідання голова обласної ради Володимир Токар зазначив, що повністю підтримує людей: «Я разом з головою ОДА Миколою Клочком неодноразово їздив до Києва і зустрічався з народними депутатами, керівництвом ПАТ «Укрнафта» щодо вирішення ситуації, яка склалася. Я повністю підтримую населення області у відстоюванні їх прав і вважаю, що люди не повинні бути заручниками політичних чи економічних інсинуацій», - акцентував увагу спікер обласного парламенту.

Тож, врешті-решт, Сумщину почули: жителі усіх населених пунктів Липоводолинського та Роменського районів будуть із газом.

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 серпня 2017, 12:25

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus