Спортивний майданчик із штучним покриттям встановлять на базі Сумського медичного коледжу

«Поліпшення умов навчання та перебування студентів у освітньому закладі завжди має бути в пріоритеті», - на цьому наголосила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко під час робочого візиту до Сумського медичного коледжу.

Найближчим часом в освітній заклад будуть спрямовані кошти на встановлення та облаштування повноцінного спортивного майданчика із штучним покриттям.

Тетяна Іванівна оглянула земельну ділянку, виділену адміністрацією освітнього закладу для будівництва спортивного майданчика.

Також посадовиця з'ясувала ряд нагальних питань, що потребують вирішення. Тетяна Іванівна звернула увагу на аварійний стан вікон у приміщенні спортивної зали. За її словами, наступним кроком у поліпшенні умов навчання студентів буде заміна старих вікон на металопластикові.

Сьогодні Сумський медичний коледж здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за 7-ма спеціальностями. Також заклад забезпечує післядипломну освіту понад 2,5 тис. молодших медичних спеціалістів для лікувально-профілактичних закладів Сумщини. 

«Цей заклад має бути показовим в усіх напрямках, адже він координує роботу чотирьох медичних училищ області – Глухівського, Конотопського, Лебединського та Шосткинського», - наголосила заступник голови обласної ради.

Директор коледжу Олександр Кононов провів короткий екскурс територією закладу. Тетяна Головко оглянула музей, що функціонує при медичному коледжі, та переобладнане підвальне приміщення, у якому облаштували зал для заняття панкратіоном.

Стосовно встановлення спортивного майданчика Тетяна Головко висловила впевненість, що ці хороші починання сприятимуть активному розвитку спортивної інфраструктурий інших освітніх закладів Сумщини. 

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 серпня 2017, 10:57

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus