Обласний бюджет збільшився на 6 мільйонів гривень за рахунок субвенцій

В область надійшла субвенція з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку на загальну суму 6 мільйонів 50 тисяч гривень. Тож питання її розподілу розглянули депутати обласної ради під час засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництв.

За інформацією т.в.о. начальника Департамента фінансів ОДА Алли Литвяк, за рахунок цих коштів планується здійснити капітальний ремонт будівлі обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру на суму 600 тис. грн., ще 500 тис. грн. піде на капітальний ремонт приміщень хірургічного відділення обласної дитячої лікарні, 1,5 млн. грн. – на реконструкцію обласного психоневрологічного диспансеру під обласну клінічну лікарню. Також 1 млн. 60 тис. грн. буде виділено на реконструкцію котельні Конотопської спеціалізованої школи-інтернату з дообладнанням її твердотопливними котлами.

Депутати обговорили придбання спеціального обладнання для обстеження судин, адже область подібного не має. Його вартість коливається в межах 16-26 млн. грн. Держава готова профінансувати половину вартості ангіографічного обладнання. На цей раз (а це вже друге поповнення) надійшло додатково 7 253 600 грн. Іншу половину мають виділити з обласного бюджету.

За рахунок субвенції додатково надійде допомога й особам з особливими освітніми потребами. На ці цілі передбачено 393 тис. 200 грн.

- Одне з ключових питань діяльності ради, - зауважив голова постійної комісії Микола Березін, - пошук резервів наповнення місцевих бюджетів для сприяння можливостей розвитку діючих і потенційних ОТГ. 

Так, згідно з розпорядженням голови обласної ради з метою вивчення можливості знаходження нових джерел фінансування створено робочу групу. Микола Якович розповів, який супротив отримали її члени в Буринському районі з боку невідомих. Сьогодні цим інцидентом займаються правоохоронні органи.

- Необхідно невідкладно провести моніторинг усіх земель області, - наголошує Микола Березін. – Адже, на жаль, ми й досі не маємо чіткого зведеного обліку земельних ділянок за їх цільовим призначенням, що тягне за собою недонадходження податкових коштів до бюджетів усіх рівнів.

Підтримуючи думку голови, члени постійної комісії вирішили рекомендувати депутатським фракціям, президії, на засіданні колегії ОДА, на сесії обговорити стан справ, розглянути додаткові можливості наповнення місцевих бюджетів і прийняти відповідні рішення.

Також читайте:

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus