Тетяна Головко із робочим візитом відвідала обласний перинатальний центр

«Проблеми медицини потрібно вирішувати першочергово, особливо якщо це стосується вагітних, породіль та новонароджених», - зазначила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко під час робочого візиту в обласний клінічний перинатальний центр.

Сьогодні медичний заклад обслуговує мешканців 18 районів області та міста, тому, на переконання посадовиці, залишати його поза увагою неможливо.

За словами головного лікаря Марини Кузьоменської, центр є одним із перших подібних закладів Сумщини. Тут функціонує низка відділень, серед яких відділення патології та екстрагенітальної патології вагітних, акушерське відділення, гінекологічне відділення з малоінвазивними технологіями, відділення для неонатального догляду та інтенсивної терапії новонароджених, клініко-діагностична лабораторія, центр планування сім'ї та репродукції людини і медико-генетичний центр.

У ході робочої поїздки Тетяна Головко поспілкувалася із колективом медичного закладу та з'ясувала основні моменти, на які першочергово варто звернути увагу.

За словами лікарів, головною проблемою центру, що потребує негайного вирішення, є недостатня кількість пологових та операційних залів і відсутність необхідного обладнання для діагностики захворювань. На даний момент украй необхідно закупити новий флюрограф, геноскоп, колькоскоп та ендоскопічну стойку для відділення гінекології.

Окремо завідувач відділення гінекології звернула увагу на недостатню кількість ліжок, ковдр та постільної білизни. «Я впевнена, що ми знайдемо можливість забезпечити центр усім необхідним, адже це дасть змогу поліпшити якість діагностики, лікування та обслуговування пацієнтів, які тут перебувають», - зазначила Тетяна Іванівна.
Також у ході розмови обговорили питання структуризації перинатального центру та можливість реконструкції 4 поверху закладу.

Під час екскурсу Тетяна Головко високо оцінила роботу медичної установи і наголосила, що Сумський обласний перинатальний центр має гарні показники, а фахівці досконало володіють методиками діагностики, лікування та надання допомоги в екстремальних ситуаціях.

Також читайте:

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus