Ukrainian English Polish


Подяки обласної ради отримали депутати Ямпільщини

«Окреме місце у житті кожної людини має бути відведене спорту, - на цьому наголосила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко під час сесії Ямпільської районної ради, що відбулася 2 серпня. – Я вдячна своїм колегам депутатам з району за те, що вони неабияку увагу на місцевому рівні приділяють здоровому способу життя та беруть участь у змаганнях різних рівнів».

З цих слів Тетяна Іванівна разом із депутатом облради Андрієм Божком розпочала приємну місію вручення подяк депутатам Ямпільської районної ради, які боролися за честь Сумщини на Всеукраїнській Спартакіаді серед депутатів усіх рівнів. Вона відбулася в червні у Чорноморську Одеської області.

Саме у цьому південному місті пройшов третій етап 6-ї Всеукраїнської депутатської спартакіади. Серед 18 учасників із Сумщини шість були представниками Ямпільського району. Тетяна Головко та Андрій Божок теж були у складі команди. У ході проведення змагань депутати показували свою майстерність у п’яти видах спорту: настільний теніс, шахи, шашки, волейбол та футзал.

Серед іншого Тетяна Іванівна подякувала голові Ямпільської районної ради Ользі Губар за всебічну підтримку та розвиток спорту. Вона висловила своє сподівання на те що в наступному році команда, яка представлятиме область, досягне ще більших висот.

Загалом позачергова сесія пройшла швидко і конструктивно. Всі питання були опрацьовані та прийняті депутатами. Серед них – важливі для майбутнього розвитку району, програма «Власний дім», яку було затверджено, і наболіле питання ремонту дороги.

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus