Ukrainian English Polish


Школярка з Охтирки привезла бронзову медаль з Міжнародної олімпіади з біології

Учениця 11 класу Охтирської ЗОШ № 11 Катерина Пилипко привезла бронзову медаль з Міжнародної олімпіади з біології. Про це повідомила директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова.

Нагадаємо, змагання проходили з 23 по 31 липня в місті Ковентрі (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії). Проблему фінансування цієї поїздки підняв депутат фракції «Відродження» у Сумській облраді Анатолій Тронь, який підготував депутатське звернення. Обласні обранці проголосували за виділення з бюджету 20 тисяч гривень, необхідних на підготовку та участь в олімпіаді талановитої землячки.

До слова: цього року вперше представниця Сумської області увійшла до складу української команди, сформованої з 4-х переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 03 серпня 2017, 10:36

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus