Школярка з Охтирки привезла бронзову медаль з Міжнародної олімпіади з біології

Учениця 11 класу Охтирської ЗОШ № 11 Катерина Пилипко привезла бронзову медаль з Міжнародної олімпіади з біології. Про це повідомила директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова.

Нагадаємо, змагання проходили з 23 по 31 липня в місті Ковентрі (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії). Проблему фінансування цієї поїздки підняв депутат фракції «Відродження» у Сумській облраді Анатолій Тронь, який підготував депутатське звернення. Обласні обранці проголосували за виділення з бюджету 20 тисяч гривень, необхідних на підготовку та участь в олімпіаді талановитої землячки.

До слова: цього року вперше представниця Сумської області увійшла до складу української команди, сформованої з 4-х переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 03 серпня 2017, 10:36

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus