“Ніхто крім нас” – нескоренні і незламні “блакитні берети”

Мітинг пам’яті та вшанування героїчних подвигів “блакитних беретів” з нагоди Дня Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, що є знаковою подією для всієї країни, відбувся 2 серпня в Сумах на території Меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам. На заході були присутні посадовці, представники громадськості, ветеранських спілок воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО, члени сімей військовослужбовців, які зараз захищають державу на Сході країни.

Незмінну військову майстерність, незламний бойових дух і честь еліти українського війська, воїнів-десантників відзначив під час свого виступу перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль. Анатолій Якович висловив особисту подяку та поздоровлення військовослужбовцям і ветеранам повітряних сил та високомобільних військ. ”Якщо не годуватимеш своє військо – будеш годувати армію загарбника. Сьогодні армії приділяється належна увага, тож Збройні Сили України – це могутні сили, які можуть дати відсіч будь-якій державі-загарбнику. Переконаний, незабаром настануть мирні часи завдяки героїзму, відданості наших воїнів, і Україна буде процвітаючою, могучою державою», - наголосив посадовець.

Анатолій Річкаль виконав почесну місію – вручив Почесну грамоту обласної ради учаснику бойових дій в АТО, заступнику голови Сумської міської організації української Спілки ветеранів Афганістану Артему Гребенюку. Воїн-ветеран був удостоєний цієї відзнаки за вірність військовій присязі, самовіддану службу Вітчизні та з нагоди Дня Високомобільних десантних військ.

Також до слова були запрошені заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош та виконуючий обов’язки Сумського міського голови з виконавчої роботи Степан Пак, які наголосили на неоціненному значенні вкладу військовослужбовців десантних військ у патріотичне виховання молоді. Настоятель Церкви Іоанна Воїна запросив всі присутніх до молитви та пом’янути загиблих воїнів-десантників.
На знак вшанування світлої пам’яті загиблих військовослужбовців була оголошена хвилина мовчання, після чого усі присутні узяли участь у покладанні квітів до пам’ятного обеліска.

Останнє оновлення на Середа, 02 серпня 2017, 14:55

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus