На робочу групу депутатів обласної ради скоєно напад

Вчора, під час візиту робочої депутатської групи Сумської обласної ради до Буринського району група невідомих осіб скоїла на них напад. Депутати, працівники виконавчого апарату обласної ради та фахівці земельної галузі виїхали до району аби перевірити доцільність використання у районі сільськогосподарських земель. Це, до речі, не перша поїздка робочої групи по районах області, але вперше депутати та спеціалісти відчули на собі такий «прийом».

За словами депутата обласної ради, голови бюджетної комісії Миколи Березіна, який очолював робочу групу, коли обранці від Сумщини інспектували землі у Слобідській сільській раді Буринського району, то побачили те, що, можливо, хтось не хотів би показувати громадськості та представникам влади. Тому невідомі особи на п’яти автомобілях заблокували членів робочої групи на дорозі, погрожували їм, закидали яйцями та облили зеленкою.

«Ситуація неприємна, але ми розуміємо, вона викликана тим, що ми почали розбиратися в питанні малих надходжень податків до бюджету в Буринському районі, - зазначив Микола Березін. – Знаєте, як кажуть, на крадієві й шапка горить. Тому щодо цього інциденту ми будемо розбиратися разом із правоохоронними органами».

Як розповів депутат обласної ради Сергій Демеха, членів робочої групи заблокували невідомі особи, очолювані депутатом обласної ради Віктором Ладухою, який безпосередньо має землі сільськогосподарського призначення на Буринщині й, напевно, йому є що приховувати, тому він вчинив цей напад.

«Мабуть він ухиляється від сплати податків і саме так, захищає свій бізнес, не допускаючи нас до перевірки», – припускає депутат.

До речі, як розповіли члени робочої групи, надходжень до бюджету на Буринщині справді не вистачає, щоб залатати всі фінансові «діри».

«На зустрічі з головами сільських рад, директорами шкіл ми дізналися, що гроші дуже необхідні, щоб закупити дрова, підготувати заклади до зими. Тому й поїхали перевіряти ці землі. Я повторюю: хтось нам не хотів показувати, яка ситуація з землями в цих населених пунктах насправді», - резюмував Микола Березін.

Окрім того, є питання до керівників сільських рад і по виділенню 2 га землі, які, згідно із законодавством, мають право отримати учасники АТО. Бо сільські ради відмовляються надавати інформацію, говорять лише, що вільних земель у них немає.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 31 липня 2017, 08:02

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus