Ukrainian English Polish


Депутат облради придбав для роменської школи мультимедійний комплекс

Депутат Сумської обласної ради від партії «Відродження» Дмитро Кірюхін допомагає створювати належні умови для учнів-початківців роменської СЗОШ №1. В один із класів народний обранець придбав мультимедійний комплекс — сучасний проектор та комп’ютер.

Вагань допомогти, говорить Дмитро Кірюхін, не було. «З новим обладнанням діти отримали мотивацію до навчання, адже в такій сучасній формі набагато легше і цікавіше сприймати інформацію, ніж за допомогою старих схем і таблиць», — упевнений депутат.

Директор школи Валентина Судьїна підтверджує: інтерес малечі до уроків дійсно зростає. «Мультимедійні технології дозволяють використовувати одночасно різні способи представлення інформації: числа, текст, графіку, анімацію, відео, звук. Тому вчителі тепер готують презентації, підкріплені звукозаписами, відеозадачами і звуковими файлами. На таких уроках учні із задоволенням беруть активну участь у навчальному процесі», — зазначила педагог.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 27 липня 2017, 10:21

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus