Олександр Стрельченко спрямовує свою депутатську діяльність на допомогу Великописарівщині

В чергове свій виборчий округ із робочою поїздкою відвідав голова фракції Опозиційного блоку в обласній раді Олександр Стрельченко. Цього разу він побував у Киріківській ОТГ Великописарівського району.

Перший візит – до КЗ Сумської обласної ради «Правдинська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат», де навчається 64 учні. На 9 гектарах розміщені два навчальних корпуси та гуртожиток на 200 місць, пральня та лазня, столярна та слюсарна майстерні, кабінети швейної та обслуговуючої справи.

Депутат оглянув класні кімнати та предметні кабінети із сучасними меблями, мультимедійним обладнанням, актову, спортивну та тренажерну зали, комп’ютерні класи, краєзнавчу кімнату-музей «Свята спадщина».

«Провівши своєрідний екскурс школою, я був приємно здивований. На мій погляд – це кращий заклад району в системі освіти. Він має вигляд, про який дбають. І дбають не абияк, а з душею і розумом», - відзначив Олександр Стрельченко.

Він подякував за роботу керівниці інтернату Ніні Авраменко і зауважив, що його двері завжди відкриті. Щоб вона обов’язково зверталася до обранця і розраховувала на його підтримку.

Далі депутат відвідав с. Катанське Кириківської ОТГ. На зустрічі були присутні голова Кириківської ОТГ Іван Мороз  та староста села Іван Зеленін.

Спільно місцеві керівники обговорили з Олександром Стрельченком питання заміни системи опалення в загальноосвітній школі с. Рябина Кириківської ОТГ, капітального ремонту автомобільних доріг на території громади, проблеми молоді та медицини, стан справ у Заводській загальноосвітній школі, яку визначили опорною. У цьому закладі треба замінити покрівлю, утеплити будівлю та відремонтувати спортивну залу.

Депутат, якому жителі Великописарівщини довірили представляти свої інтереси в обласній раді, з розумінням поставився до озвучених проблем, пообіцяв всебічне сприяння у їх вирішенні.

Олександр Стрельченко подякував керівництву району та Кириківської ОТГ за теплий прийом і зауважив, що свою депутатську діяльність спрямовує на допомогу молоді, розвиток освітньої, медичної та культурної галузей. І пообіцяв продовжити роботу у цьому напрямку. 

Також читайте:

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus