Ukrainian English Polish


Олександр Стрельченко спрямовує свою депутатську діяльність на допомогу Великописарівщині

В чергове свій виборчий округ із робочою поїздкою відвідав голова фракції Опозиційного блоку в обласній раді Олександр Стрельченко. Цього разу він побував у Киріківській ОТГ Великописарівського району.

Перший візит – до КЗ Сумської обласної ради «Правдинська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат», де навчається 64 учні. На 9 гектарах розміщені два навчальних корпуси та гуртожиток на 200 місць, пральня та лазня, столярна та слюсарна майстерні, кабінети швейної та обслуговуючої справи.

Депутат оглянув класні кімнати та предметні кабінети із сучасними меблями, мультимедійним обладнанням, актову, спортивну та тренажерну зали, комп’ютерні класи, краєзнавчу кімнату-музей «Свята спадщина».

«Провівши своєрідний екскурс школою, я був приємно здивований. На мій погляд – це кращий заклад району в системі освіти. Він має вигляд, про який дбають. І дбають не абияк, а з душею і розумом», - відзначив Олександр Стрельченко.

Він подякував за роботу керівниці інтернату Ніні Авраменко і зауважив, що його двері завжди відкриті. Щоб вона обов’язково зверталася до обранця і розраховувала на його підтримку.

Далі депутат відвідав с. Катанське Кириківської ОТГ. На зустрічі були присутні голова Кириківської ОТГ Іван Мороз  та староста села Іван Зеленін.

Спільно місцеві керівники обговорили з Олександром Стрельченком питання заміни системи опалення в загальноосвітній школі с. Рябина Кириківської ОТГ, капітального ремонту автомобільних доріг на території громади, проблеми молоді та медицини, стан справ у Заводській загальноосвітній школі, яку визначили опорною. У цьому закладі треба замінити покрівлю, утеплити будівлю та відремонтувати спортивну залу.

Депутат, якому жителі Великописарівщини довірили представляти свої інтереси в обласній раді, з розумінням поставився до озвучених проблем, пообіцяв всебічне сприяння у їх вирішенні.

Олександр Стрельченко подякував керівництву району та Кириківської ОТГ за теплий прийом і зауважив, що свою депутатську діяльність спрямовує на допомогу молоді, розвиток освітньої, медичної та культурної галузей. І пообіцяв продовжити роботу у цьому напрямку. 

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus