Керівники області обговорили перспективу розвитку авіації на Сумщині

19 липня відбулася зустріч заступника голови Сумської обласної ради Тетяни Головко та першого заступника ОДА Олександра Марченка з керівником «Granfprom aviation Sp zo.o» Саймоном Табакерником. У ході розмови були обговорені питання можливого створення нової філії авіаційної льотної навчальної організації від вищевказаної фірми на базі обласного комунального підприємства «Аеропорт Суми».

Також на зустрічі керівники області разом із Саймоном Табакерником розглянули ймовірність відкриття навчально-тренувального центру з підготовки пілотів, який забезпечить теоретичною та практичною підготовкою як любителів авіації, так і майбутніх професійних пілотів цивільної авіації.

 «Необхідність залучення додаткових коштів для розвитку перспективних напрямків (у нашому випадку - це авіація), є важливою складовою сьогоднішнього розвитку Сумщини», - зазначила Тетяна Головко. Посадовець додала, що керівництво області повинно для цього зробити усе від них залежне , адже у розвитку малої авіації лежать великі перспективи економічного зростання як Сумської області, так і країни в цілому. 

 

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus