Ukrainian English Polish


Керівники області обговорили перспективу розвитку авіації на Сумщині

19 липня відбулася зустріч заступника голови Сумської обласної ради Тетяни Головко та першого заступника ОДА Олександра Марченка з керівником «Granfprom aviation Sp zo.o» Саймоном Табакерником. У ході розмови були обговорені питання можливого створення нової філії авіаційної льотної навчальної організації від вищевказаної фірми на базі обласного комунального підприємства «Аеропорт Суми».

Також на зустрічі керівники області разом із Саймоном Табакерником розглянули ймовірність відкриття навчально-тренувального центру з підготовки пілотів, який забезпечить теоретичною та практичною підготовкою як любителів авіації, так і майбутніх професійних пілотів цивільної авіації.

 «Необхідність залучення додаткових коштів для розвитку перспективних напрямків (у нашому випадку - це авіація), є важливою складовою сьогоднішнього розвитку Сумщини», - зазначила Тетяна Головко. Посадовець додала, що керівництво області повинно для цього зробити усе від них залежне , адже у розвитку малої авіації лежать великі перспективи економічного зростання як Сумської області, так і країни в цілому. 

 

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus