Володимир Токар та Микола Подопригора відвідали з робочою поїздкою Лебедин

19 липня, у ході робочої поїздки до Лебедина, голова обласної ради Володимир Токар та заступник голови ОДА Микола Подопригора відвідали ряд адміністративних та господарських об’єктів. Вони ознайомилися з проблемами та потребами міста. У ході візиту обласних посадовців супроводжували депутат обласної ради Валерій Чалий та міський голова Лебедина Олександр Бакликов.

Свій візит посадовці розпочали з огляду перших результатів капітального ремонту доріг на вулицях Сумська та Вокзальна. Олександр Бакликов ознайомив гостей із ситуацією в місті, показав дитячі та спортивні майданчики. Під час зустрічі також було обговорено проблему водопостачання питною водою мікрорайону Верстатників та військового містечка.

Далі – візит на місцевий водоканал. Туди днями надійшла асенізаційна машина для збору та транспортування відходів. Вона була придбана у рамках співфінансування з обласного та місцевого бюджетів. Лебедин виділив 200 тисяч грн., обласний бюджет – 1 млн 900 тисяч грн.

Машина призначена для вакуумного очищення вигрібних ям та транспортування фекальних рідин до місця утилізації. Спеціальне устаткування складається з цистерни, вакуумного насоса з приводом, сигнально-запобіжного пристрою, приймального люка з всмоктувальним шлангом, кранів керування з трубопроводом та додаткового електроустаткування.

Відтепер КП «Водоканал» оснащений модернізованою технікою, бо до цього парк машин підприємства не оновлювався десятками років. Раніше свої роботи вони проводили на старих авто 80-90-х років, які вже відпрацювали свій ресурс.

Олександр Бакликов від імені виконавчого комітету Лебединської міської ради та усіх мешканців міста висловив подяку Сумській ОДА, депутатам та голові обласної ради Володимиру Токарю за допомогу та підтримку при придбанні вкрай необхідної Лебедину спецтехніки.

Володимир Токар, в свою чергу відзначив: «Я вважаю, що сьогодні ми зробили дуже потрібну справу – другий раз за місяць приїхали до Лебедина і безпосередньо на місці ознайомилися з життям міста. Такі планові робочі виїзди на місця допомагають нам краще зрозуміти проблеми регіону, а відтак, швидше їх вирішити. Тим більше, ми бачимо, що тут міський голова на своєму місці. А хто працює – тому влада й допомагає».

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus