Жителі Боромлі звернулися до обласного депутата через ремонт дороги до Тростянця

До обласного обранця, голови фракції Опозиційного блоку в облраді Олександра Стрельченка звернулися жителі села Боромля Тростянецького району. Вони просять допомогти у ситуації, яка станеться внаслідок проведення поточного ремонту ділянки Боромля-Тростянець автомобільної дороги державного значення Суми-Полтава.

Відділом Управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області з 1 серпня 2017 року буде введено повне обмеження руху транспортних засобів цим відрізком шляху. Як стало відомо, об’їзд буде здійснюватись через автомобільні дороги державного значення з м. Тростянець до м. Лебедин по автодорозі Ромни-Липова Долина-Тростянець-Мезенівка, а з м. Лебедин до м. Суми по автодорозі Суми-Лебедин відповідно до запропонованих тимчасових схем об’їзду.

«Для мешканців села Боромля це призведе до великої незручності, - говорить Олександр Стрельченко. - Адже щоб дістатися до районного центру в м. Тростянець – вчасно до місця роботи і назад – необхідно буде долати значну відстань (протяжність об’їзду складає до 40 км). Беручи до уваги ще і той факт, що стан автомобільних доріг в місцях об’їзду є незадовільним, окрім подолання значної відстані до місця роботи, виникає ще і затримка в часі через повільний рух пасажирських автобусів».

Враховуючи ситуацію і прохання жителів Боромлі Олександр Стрельченко звернувся до голови ОДА Миколи Клочка. У зверненні він просить не застосовувати обмеження руху автомобільною дорогою державного значення Суми-Полтава через проведення поточного ремонту ділянки Боромля-Тростянець для внутрішньообласних автобусних маршрутів, затверджених в установленому законом порядку Сумською обласною державною адміністрацією, надавши документ дозвільного характеру для проїзду цією частиною дороги.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 20 липня 2017, 10:01

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus