Ukrainian English Polish


Тетяна Головко із робочим візитом відвідала Роменщину

18 липня заступник очільника обласних парламентарів Тетяна Головко разом із керівником апарату ОДА Дмитром Живицьким та начальником УЖКГ, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Сумської ОДА Сергієм Луговим із робочим візитом відвідали Роменщину.

Тетяна Головко взяла участь у сесії районної ради, де розглядалися вкрай важливі питання щодо перспективного плану Роменського району та відвідала історико-культурний заповідник «Посулля».

Також Тетяна Іванівна разом із керівництвом області  оглянули Пустовійтівський полігон, який експлуатує Роменська міська рада, проаналізували стан його перенавантаження та обговорили шляхи вирішення існуючої проблеми, а також технологію поводження із твердими побутовими відходами у цілому.

Робоча поїздка мала на меті два завдання: допомогти жителям Роменського району у вирішенні питань поводження з твердими побутовими відходами і детально розглянути питання розвитку туристичної галузі у Сумській області та, зокрема, у Роменському районі.

У ході спілкування з екологами, науковцями, представниками районної та міської влади та місцевими активістами посадовці наголосили, що розв’язати цю проблему можливо тільки поєднавши зусилля районних, міських і сільських керівників. Окрім цього було прийнято рішення залучити сертифіковану лабораторію та провести аналіз води у селі Пустовійтівка.

Далі обласні керівники приділили увагу розвитку туристичної галузі Роменського району та ознайомилися з історичними та культурними місцями батьківщини останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського.

Вони оглянули експозицію музею Петра Калнишевського – головного структурного підрозділу Державного історико-культурного заповідника «Посулля»; відновлену Свято-Троїцьку церкву, споруджену у ХVIII сторіччі коштом кошового; копію надгробку Калнишевського із Соловків; скіфські курганні некрополі, що з’явилися на правому березі Сули майже 2,5 тис. років тому; музеєфікований вітряк та експозицію селянського обійстя ХVIII – ХІХ століть.

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus