Тетяна Головко із робочим візитом відвідала Роменщину

18 липня заступник очільника обласних парламентарів Тетяна Головко разом із керівником апарату ОДА Дмитром Живицьким та начальником УЖКГ, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Сумської ОДА Сергієм Луговим із робочим візитом відвідали Роменщину.

Тетяна Головко взяла участь у сесії районної ради, де розглядалися вкрай важливі питання щодо перспективного плану Роменського району та відвідала історико-культурний заповідник «Посулля».

Також Тетяна Іванівна разом із керівництвом області  оглянули Пустовійтівський полігон, який експлуатує Роменська міська рада, проаналізували стан його перенавантаження та обговорили шляхи вирішення існуючої проблеми, а також технологію поводження із твердими побутовими відходами у цілому.

Робоча поїздка мала на меті два завдання: допомогти жителям Роменського району у вирішенні питань поводження з твердими побутовими відходами і детально розглянути питання розвитку туристичної галузі у Сумській області та, зокрема, у Роменському районі.

У ході спілкування з екологами, науковцями, представниками районної та міської влади та місцевими активістами посадовці наголосили, що розв’язати цю проблему можливо тільки поєднавши зусилля районних, міських і сільських керівників. Окрім цього було прийнято рішення залучити сертифіковану лабораторію та провести аналіз води у селі Пустовійтівка.

Далі обласні керівники приділили увагу розвитку туристичної галузі Роменського району та ознайомилися з історичними та культурними місцями батьківщини останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського.

Вони оглянули експозицію музею Петра Калнишевського – головного структурного підрозділу Державного історико-культурного заповідника «Посулля»; відновлену Свято-Троїцьку церкву, споруджену у ХVIII сторіччі коштом кошового; копію надгробку Калнишевського із Соловків; скіфські курганні некрополі, що з’явилися на правому березі Сули майже 2,5 тис. років тому; музеєфікований вітряк та експозицію селянського обійстя ХVIII – ХІХ століть.

Також читайте:

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus