Обласний обранець звернувся до мера Сум із депутатським запитом щодо ремонту покрівлі багатоповерхівки

Свій запит депутат обласної ради від фракції «Відродження» Олександр Будник направив міському голові Сум Олександру Лисенку вже повторно. Він просить якнайшвидше забезпечити проведення капітального ремонту покрівлі житлового будинку по вулиці Лермонтова,17.

«До мене, як до депутата Сумської обласної ради, - пише Олександр Будник, - вкотре звернулися мешканці будинку по вул.Лермонтова, 17, що у місті Суми. Через протікання покрівлі люди постійно зазнають шкоди. Покрівля знаходиться в аварійному стані. Через протікання, на стінах та стелі квартир з’являється цвіль, а під час дощу вода через стелю затікає в кімнати. Ситуацію ще більше ускладнив буревій, який пронісся містом 1 липня».

Мешканці будинку неодноразово зверталися до обслуговуючої компанії ТОВ «Форекс Плюс» з проханням провести ремонт покрівлі, але далі обіцянок з боку організації справа не доходила. Єдине, що після обстеження покрівлі будинку, ТОВ «Форекс Плюс» надало висновки, що необхідне проведення капітального ремонту покрівлі площею 400 м квадратних. Відповідного висновку дійшов і Департамент інфраструктури Сумської міської ради.

Втім, висновки висновками, а літо скоро закінчиться і люди знову можуть залишитися з невідремонтованою покрівлею.

Тож депутат звертається до міського голови Сум з проханням почути людей і доручити відповідним службам провести капітальний ремонт покрівлі зазначеного будинку.

Обласні депутати запит підтримали.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 19 липня 2017, 10:26

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus