Костянтин Товстуха просить виділити кошти на ремонт автодороги Ямпіль-Орлівка-Свеса-Марчихина Буда

Дане прохання депутат обласної ради Костянтин Товстуха виклав у депутатському запиті, який підтримали обранці на останній сесії обласної ради.

Зокрема йдеться про те, що на сьогодні рівень руйнування дорожнього покриття на маршруті Ямпіль-Орлівка-Свеса-Марчихина Буда досяг критичної межі. Покриття перебуває у вкрай незадовільному та аварійному стані.

Костянтин Товстуха зазначає, що через жахливий стан дороги виходить з ладу транспорт і перевізники відмовляються здійснювати перевезення пасажирів у цьому напрямку, а постачальники підвозити продовольчі товари у селище. Тож під загрозою продовольче забезпечення Свеси з населенням 7500 чоловік.

За цієї ж причини, наголошує депутат, стає неможливим своєчасне надання невідкладної медичної допомоги мешканцям, які проживають у селищі. Він каже, що були випадки, коли критично хворих не встигали довезти до Ямпільської районної лікарні. Тож створюється загроза життю та здоров’ю людей. Не кажучи вже про те, що жителі селища не мають можливості доїжджати до місця роботи, навчання та інших життєво-важливих місць.

Люди неодноразово зверталися до державних інстанцій щодо вирішення питання ремонту дороги, проте марно. Наразі селище на межі соціального вибуху.

Враховуючи вищевикладене та численні звернення громади селища Свеса Ямпільського району, депутат просить розглянути питання щодо виділення коштів на ремонт автодороги Ямпіль-Орлівка- Свеса-Марчихина Буда.

Запит направлено для розгляду та надання відповіді по суті голові обласної державної адміністрації. 

 

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 18 липня 2017, 15:05

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus