Тетяна Головко взяла участь у презентації різних платформ Google у Ромнах

Нині знання цифрових інновацій є невід`ємною частиною сучасної людини. Не є секретом, що співпраця влади, науки та бізнесу є дуже важливою у розвитку не тільки певного регіону, а й усієї країни. Тож саме з метою популяризації Сумщини, 14 липня у Ромнах фахівці та експерти компанії Google провели теоретичні та практичні заняття щодо застосування можливостей компанії за напрямками: «освіта», «екологія», «туризм – інвестиції», «бізнес».

Ознайомитися із цифровими інноваціями прийшли заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, міський голова Сергій Салатун, голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха, секретар Роменської міськради Валерій Мицик, освітяни, краєзнавці, представники бізнесу, керівники закладів та організацій.

За словами Тетяни Іванівни, жителям Сумщини, є чим пишатися і ми маємо що показати Україні та світові. «Наші освітні заклади заслуговують на світове визнання, а туристичні об’єкти є привабливими не тільки для жителів Сумської області, а й відомі далеко за її межами. Приємно усвідомлювати, що наш бізнес є відкритий до інвестицій. Тому сьогодні ми маємо можливість об`єднати всі зусилля і показати на цифровій електронній карті Google усі наші об’єкти, перспективи та бажання, якими ми хочемо бачити себе у майбутньому», - висловила свою точку зору  заступник очільника обласних парламентарів.

Подібне перетворення відчули на собі вже сім областей України: Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська і Херсонська. Тепер кожен бажаючий може побачити цікаві місця, скласти маршрут мандрівки, поділитися ним із друзями та знайти попутників за допомогою декількох кліків мишкою. Як повідомляють представники компанії Google в Україні, цей проект покликаний розкрити туристичний та інвестиційний потенціал держави. За їх словами, такий масштабний проект із «оцифрування» цілих регіонів здійснюють уперше в світі, й долучитися до нього можуть усі охочі.

Форум: «Google: «Цифрове перетворення Сумщини» продовжився цими вихідними також у Глухові та Путивлі.

Нагадаємо, офіційне відкриття заходу відбулося 13 липня у Конгрес-центрі СумДу.

Останнє оновлення на Понеділок, 17 липня 2017, 12:49

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus