Ukrainian English Polish


Жителям сіл Сад та Ясени Сумського району – належне транспортне сполучення

Сприяння у вирішенні питання належного забезпечення транспортного сполучення жителів сіл Сад та Ясени Сумського району просить депутат Сумської обласної ради Тетяна Головко.

З відповідним депутатським запитом під час сесії обласної ради, що відбулась 7 липня поточного року, вона звертається до голови обласної державної адміністрації.

Зокрема, зазначається у запиті, жителі вищеназваних сіл неодноразово порушували питання пасажирського сполучення цих сіл з обласним центром.

Йдеться про те, що люди звертались для вирішення питання до голови районної ради, сільського голови та перевізника щодо збільшення кількості рейсів. Нажаль, реагування допоки немає.

Депутат просить голову облдержадміністрації взяти це питання на особистий контроль та зробити все можливе задля задоволення потреб сільських мешканців у транспортному сполученні з обласним центром. Як пропозиція - це може бути або збільшення кількості рейсів руху пасажирського транспорту, що здійснює перевезення, або зміна маршруту транспорту, що рухається транзитом з обов’язковим заїздом у ці населенні пункти.

 

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus