У Липовій Долині депутат Костянтин Товстуха провів особистий прийом громадян спільно з очільниками району

Депутат Сумської обласної ради, генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс» Костянтин Товстуха з робочим візитом побував у Липово-Долинському районі.

На виробничій нараді з колективом Липово-Долинського «Агролісгоспу» Костянтин Олександрович наголосив на необхідності подальшої інтенсифікації розвитку підприємства, підняв питання удосконалення ефективності переробки деревини, ведення лісового господарства.

Особливий наголос депутат зробив на невідкладному забезпеченні твердим паливом медичних, навчальних закладів, осередків культури району, інвалідів, ветеранів війни та учасників АТО.

У другій половині дня Костянтин Товстуха спільно з головою РДА Іваном Яременком, головою районної ради Віктором Литвиненком, працівниками ради, провів особистий прийом громадян.

Інвалід звернувся до депутата з проханням допомогти з забезпеченням дровами на зиму, голова батьківського комітету дитячого садочка «Веселка» під час прийому підняла питання спорудження паровозика для дитячого розважального майданчика. Всі ці питання тут же, під час прийому детально обговорили і встановили строки їх обов’язкового вирішення.

Особливої уваги, на думку депутата обласної ради і присутніх на прийомі, заслуговує звернення керівницвта та колективу Синівського будинку- інтернату про сприяння у виділенні коштів з обласного бюджету на ремонт закладу.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 17 липня 2017, 09:37

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus