Керівники області на начальник ГУНП Сумщини вручили копам ключі від 18-ти новеньких позашляховиків

«Всі ми знаємо, наскільки сьогодні тяжко працювати поліцейським. Тим більше складно бути першопрохідцями, коли відбуваються реформи. Розуміючи це, влада Сумщини йде назустріч. Машини, які сьогодні отримують райони, облаштовані спецтехнікою за кошти обласного бюджету. Депутати оцінюють важливість вашої роботи дуже високо, тому прийняли рішення фінансувати програму «Правопорядок», аби надати допомогу правоохоронним органам. Скільки нам дозволятимуть фінансові можливості, ми завжди будемо вам допомагати», - зазначив голова обласної ради Володимир Токар під час вручення 18 автомобілів «Mitsubishi Outlander» керівникам територіальних відділів поліції Сумщини.

Він разом з головою ОДА Миколою Клочком та начальником Головного управління поліції області Миколою Лушпієнком вручили ключі від сучасних новеньких авто.

Дані автомобілі були розподілені до Сумської області керівництвом МВС та Національної поліції України. Це повнопривідні гібридні кросовери, передані Україні в рамках Кіотського протоколу, які будуть використовуватися виключно для виконання завдань групами реагування поліції.

«На даний час автомобілі пройшли гарантійне технічне обслуговування. Вони швидкі, легкі в керуванні , обладнані автоматичною коробкою передач. До того ж мають незначний розхід палива: всього 8 літрів на 100 км. Укомплектовані планшетними комп’ютерами з відповідним програмним забезпеченням, радіостанціями, аптечками, вогнегасниками, огороджувальними конусами, огороджувальними стрічками, фарбою для фіксації ДТП, вимірювальними рулетками, ліхтарями, дисковими жезлами. - зазначив Микола Лушпієнко, - дані авто будуть розподілені між шістьма кущовими територіальними відділами поліції за винятком Сумського ВП, на території обслуговування якого функціонує патрульна поліція».

«Своєю службою та позитивними результатами співробітники поліції доводять правильність обраного курсу в державі на реформування правоохоронної системи. Технічне оснащення є однією зі складових підвищення мобільності та оперативності у роботі працівників відомства. Відтак, упевнений, що машини допомагатимуть патрульним якісно нести службу», – зазначив він під час вручення ключів. За словами очільника поліції Сумщини це дозволить ще оперативніше реагувати на звернення громадян до поліції, навіть якщо вони надходять з найвіддаленіших від міст та райцентрів куточків області. «Приходити на допомогу громадянам у максимально стислі терміни – це один із основних пріоритетів для поліції. І сучасні електромобілі для цього дуже стануть у нагоді», - підкреслив начальник ГУНП.

Присутні на заході керівники Сумської обласної державної адміністрації, обласної ради, правоохоронних органів регіону та представники ЗМІ мали нагоду не тільки «проінспектувати» новеньку техніку, а й ознайомитися зі спеціальними технічними засобами, які використовуються в роботі підрозділами поліції, а також службовими собаками.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 липня 2017, 15:03

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus