Тетяна Головко взяла участь у відкритті Форуму: «Google: «Цифрове перетворення Сумщини»

З 13 по 16 липня у Сумах та області проходитиме Форум : «Google: «Цифрове перетворення Сумщини», офіційне відкриття якого відбулося сьогодні, 13 липня у Конгрес – центрі СумДу.

За словами заступника голови Сумської обласної ради Тетяни Головко, співпраця бізнесу, науки та влади є дуже важливою. «Нам, жителям Сумщини, є чим пишатися і ми маємо що показати Україні та світові. Адже наші освітні заклади заслуговують на світове визнання, а туристичні об’єкти є привабливими не тільки для жителів Сумської області, а й відомі далеко за її межами. Приємно усвідомлювати, що наш бізнес є відкритий до інвестицій. Тому сьогодні ми маємо можливість об`єднати всі зусилля і показати на цифровій електронній карті Google усі наші об’єкти, перспективи та бажання, якими ми хочемо бачити себе у майбутньому», - висловила свою точку зору Тетяна Іванівна. Вона додала, що розвиток інвестиційної  та туристичної привабливості – це правильний курс до успіху Сумщини не тільки в Україні, а й у всьому світі.

Очільник ОДА Микола Клочко впевнений, що треба робити усе можливе для суспільного піднесення авторитету нашого регіону.

На Форумі: « Google: «Цифрове перетворення Сумщини» репрезентуватимуть різні платформи компанії Google.  Як повідомляє http://romny.online/ фахівці та експерти цієї компанії проводитимуть теоретичні та практичні заняття по застосуванню можливостей компанії за напрямками «освіта», «екологія», «туризм-інвестиції» та «бізнес».

Подібне перетворення відчули на собі вже сім областей України: Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська і Херсонська. Тепер кожен бажаючий може побачити цікаві місця, скласти маршрут мандрівки, поділитися ним із друзями та знайти попутників за допомогою декількох кліків мишкою. «Як повідомляють представники компанії Google в Україні, цей проект покликаний розкрити туристичний та інвестиційний потенціал держави. За їх словами, такий масштабний проект із «оцифрування» цілих регіонів здійснюють уперше в світі, й долучитися до нього можуть усі охочі», - інформує http://romny.online/.

Вже сьогодні, у Конгрес- центрі  виступив представник спільноти платформи експертів Google в Україні  Олег Костюкевич, який розповів про переваги використання Гугл «Мій Бізнес». Також гість поділився правилами щодо розміщення відомостей про компанію в Google, способи підтвердження бізнесу та підтримку користувачів Гугл «Мій Бізнес». Цільовою аудиторією переважно були власники малого та середнього бізнесу. 

Наступними містами, які приймуть естафету від Сум щодо проведення Форуму будуть Ромни, Путивль та Глухів. 

 

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus