Ukrainian English Polish


Володимир Токар вручив голові ТОВ «ГУАЛА ПАК УКРАЇНА» Володимиру Зайцю почесну відзнаку «За заслуги перед Сумщиною»

Під час урочистостей з нагоди відкриття нового цеху «ГУАЛА ПАК УКРАЇНА» голова обласної ради Володимир Токар подякував керівникові  ТОВ «ГУАЛА ПАК УКРАЇНА» Володимиру Зайцю за його вклад у розвиток економіки Сумщини.

«Сьогодні в Сумах знакова подія – відкриття нового надсучасного виробництва. Це вже не перші потужності, які з’являються в обласному центрі, завдячуючи Володимиру Зайцю. І той факт, що до нас зараз приїхали 40 представників бізнесу із 12 країн, говорить про те, що нам довіряють зарубіжні інвестори. Поява нового підприємства на Сумщині – це нові робочі місця, наповнення бюджету, розвиток соціальної сфери», - наголосив Володимир Токар.

Від імені депутатського корпусу він подякував Володимиру Зайцю і вручив Почесну відзнаку «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня.

Голова ТОВ «ГУАЛА ПАК УКРАЇНА» Володимир Заєць подякував за довіру керівництву області, західним партнерам і зазначив, що секретом успіху вважає віру в Бога, віру в Україну, віру в своїх людей та віру в себе. 

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus