Ukrainian English Polish


Володимир Токар вручив голові ТОВ «ГУАЛА ПАК УКРАЇНА» Володимиру Зайцю почесну відзнаку «За заслуги перед Сумщиною»

Під час урочистостей з нагоди відкриття нового цеху «ГУАЛА ПАК УКРАЇНА» голова обласної ради Володимир Токар подякував керівникові  ТОВ «ГУАЛА ПАК УКРАЇНА» Володимиру Зайцю за його вклад у розвиток економіки Сумщини.

«Сьогодні в Сумах знакова подія – відкриття нового надсучасного виробництва. Це вже не перші потужності, які з’являються в обласному центрі, завдячуючи Володимиру Зайцю. І той факт, що до нас зараз приїхали 40 представників бізнесу із 12 країн, говорить про те, що нам довіряють зарубіжні інвестори. Поява нового підприємства на Сумщині – це нові робочі місця, наповнення бюджету, розвиток соціальної сфери», - наголосив Володимир Токар.

Від імені депутатського корпусу він подякував Володимиру Зайцю і вручив Почесну відзнаку «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня.

Голова ТОВ «ГУАЛА ПАК УКРАЇНА» Володимир Заєць подякував за довіру керівництву області, західним партнерам і зазначив, що секретом успіху вважає віру в Бога, віру в Україну, віру в своїх людей та віру в себе. 

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus