Керівники області зустрілись з начмедом «кіборгів» Яною Зінкевич

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар, голова обласної державної адміністрації Микола Клочко, заступник голови обласної ради Тетяна Головко зустрілись із українським добровольцем-медиком, начальником Медичного управління та реабілітації бійців Української Добровольчої Армії, волонтером медичного батальйону «Госпітальєри» Яною Зінкевич.

За період активної фази АТО, починаючи з 2014 року, дівчина особисто витягла та врятувала більше двох сотень поранених українських солдат із передової, створила та й досі керує медичним батальйоном «Госпітальєри».

5 грудня 2015 року автомобіль «Госпітальєрів» потрапив у аварію, в результаті якої Яна Зінкевич отримала складний перелом хребта. На щастя дівчину врятували ізраїльські медики. Їй провели успішну 10-годинну операцію, після якої вона навіть народила доньку. За здоров'я обох хвилювалися лікарі, адже завагітніла волонтер, ще перебуваючи в інвалідному візку.

Сьогодні Яна завітала на Сумщину, аби взяти участь у відкритті Центру надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам АТО, поспілкуватись із побратимами, їхніми родинами.

Під час зустрічі з керівниками Сумщини, звичайно, говорили про військові події, проблеми, з якими стикаються учасники АТО під час служби та після повернення, про психологічні аспекти реабілітації, про їхнє життя.

Наразі Яна  поєднує виховання доньки Богдани з волонтерською діяльністю, готується до вступу у медичний університет. Саме про це мріяла до війни…

Останнє оновлення на Середа, 12 липня 2017, 20:38

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus