Президент відкрив у Сумах Центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам АТО

«Немає важливішої справи, ніж боронити свою Батьківщину. 300 тисяч наших співвітчизників взяли участь в АТО. Саме зусиллями цих людей і волонтерів ми збудували нове українське військо, яке змогло зупинити найсильнішу армію на континенті». Саме з такими словами звернувся Президент України Петро Порошенко до присутніх на урочистому відкритті Центру надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам АТО та членам їх сімей під час робочої поїздки до Сумської області.

«Наголошую – немає сьогодні більш важливого завдання української влади, немає більш почесного доручення української громади і українського народу, ніж надати шану і повагу учасникам АТО. Саме тому, за моїм дорученням створюються реабілітаційні центри учасників АТО по всій державі», - підкреслив Петро Порошенко. Він додав, що дав доручення проаналізувати питання про необхідність створення Міністерства у cправах ветеранів, бо це питання має бути частиною державної політики.

«Для роботи реабілітаційних центрів ми вивчили найкращий світовий досвід для того, щоб зробити все можливе щоб українські герої повернулись до нормального життя», - сказав Президент.

Він нагадав, що для покращення роботи з ветеранами призначив Уповноваженого з питань реабілітації поранених учасників АТО, яким став колишній санітарний інструктор медичної роти 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади ОК «Захід» Сухопутних військ ЗСУ Вадим Свириденко.

Президент подякував «Спілці ветеранів АТО Сумщини» за єдність та наголосив, що «інструментами гібридної війни, брудній російській пропаганді не вдалося і не вдасться розколоти ані український народ, ані українське бойове братерство».

Глава держави також  вручив сертифікат на медичне обладнання Центру надання медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам АТО та членам їх сімей.

Директор Центру надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам АТО та членам їх сімей Геннадій Лісовенко ознайомив Президента з роботою медичного закладу. Глава держави оглянув приміщення для реабілітації воїнів, зокрема спортивну залу та приміщення для гри в теніс, занять боксом, масажний кабінет та кабінет для  бальнеологічних процедур.

Також Президент поспілкувався з медиком-волонтером з медичного батальйону «Госпітальєри» Яною Зінкевич. Дівчина сказала, що такі Центри треба створювати по всій Україні, бо бійці заслуговують на державну підтримку і наголосила, що волонтери готові у цьому сприяти.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus