Президент України Петро Порошенко відкрив у Сумах нове виробництво

Сьогодні у Сумах з робочою поїздкою перебував Президент України Петро Порошенко.

Глава держави побував на відкритті нового підприємства компанії «ГУАЛА ПАК УКРАЇНА», відкрив пам'ятний знак «Козацький хрест борцям за волю України», встановлений на території Воскресенської церкви – Свято-Воскресенського кафедрального собору Сумської єпархії Української православної церкви Київського патріархату та відкрив Центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам АТО та членам їх сімей.

Перший візит – на «ГУАЛА ПАК». Голова ради директорів компанії Мікеле Гуала ознайомив Президента з виробничими потужностями підприємства та зразками продукції. Президент та Голова ради директорів здійснили запуск нової лінії виробництва і спільно виробили першу продукцію, яка називається «Чудо».

«Сьогодні у нас велика і  урочиста подія – відкриття  нового сучасного надзвичайно важливого виробництва у Сумах. Виробництво, яке потужний італійський інвестор прийняв рішення будувати саме у нас в Україні», - сказав Глава держави під час урочистого відкриття підприємства.

«За три роки війни, під час цих суворих випробувань, в Україні відкрилися 60 нових заводів. Цих темпів Україна не знала ніколи. Це є яскравим свідченням довіри з боку наших партнерів. І це не просто довіра на словах – вони голосують за майбутнє України гривнею, євро, доларом, фунтом. Бо вони впевнені, що такий народ не перемогти. Дякую за цю віру і за ці інвестиції», - сказав Президент.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus