Ukrainian English Polish


Тетяна Головко: «Ми всі разом повинні стати на захист інтересів жителів Сумщини»

«Задля недопущення необґрунтованого та безпідставного безоплатного використання майна територіальних громад, реалізовуючи самоврядні повноваження щодо розпорядження об’єктами комунальної власності з метою ефективного їх використання в інтересах мешканців, прошу прийняти рішення місцевих рад про повернення підвідних газових та електричних мереж до комунальної власності». Таку вимогу депутат Сумської обласної ради Тетяна Головко висунула у депутатському запиті під час останньої сесії обласної ради.

«Ми всі разом повинні стати на захист інтересів жителів Сумщини та зробити все максимально можливе для стабільної соціально-економічної ситуації на Сумщині», - зазначається у запиті.

Його адресовано головам районних рад, міським, селищним, сільським головам об’єднаних територіальних громад для розгляду порушеного питання.

Депутати запит підтримали.

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus