Тетяна Головко: «Ми всі разом повинні стати на захист інтересів жителів Сумщини»

«Задля недопущення необґрунтованого та безпідставного безоплатного використання майна територіальних громад, реалізовуючи самоврядні повноваження щодо розпорядження об’єктами комунальної власності з метою ефективного їх використання в інтересах мешканців, прошу прийняти рішення місцевих рад про повернення підвідних газових та електричних мереж до комунальної власності». Таку вимогу депутат Сумської обласної ради Тетяна Головко висунула у депутатському запиті під час останньої сесії обласної ради.

«Ми всі разом повинні стати на захист інтересів жителів Сумщини та зробити все максимально можливе для стабільної соціально-економічної ситуації на Сумщині», - зазначається у запиті.

Його адресовано головам районних рад, міським, селищним, сільським головам об’єднаних територіальних громад для розгляду порушеного питання.

Депутати запит підтримали.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus