Магомед Галаєв – депутат, який завжди підтримує тісний зв’язок з Лебединським районом

Депутат Сумської обласної ради Магомед Галаєв та голова Лебединської районної ради Василь Калита відвідали село Калюжне. Після особистого прийому громадян вони провели зустріч з виборцями, під час якої поспілкувались з ними з ряду важливих питань, зокрема, децентралізації влади в Україні та об’єднання громад, медичної реформи, стану автодоріг тощо.

Цього дня депутат обласної ради та голова Лебединської районної ради побували і в селі Курган, де його жителі порушили перед ними питання щодо недоліків у постачанні електроенергії, необхідності ремонту дороги Лебедин – Олександрівка та моста через річку Псел в селі Курган.

Депутат пообіцяв виборцям в межах своїх повноважень вжити заходів по суті порушених ними питань.

Магомед Галаєв – депутат, який завжди підтримує тісний зв’язок з Лебединським районом, при цьому велику і постійну увагу приділяє проведенню прийомів громадян з виїздом у села району.

На черзі – Василівка і Межиріч, в яких прийоми громадян заплановані на 13 липня.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus