Ukrainian English Polish


Магомед Галаєв – депутат, який завжди підтримує тісний зв’язок з Лебединським районом

Депутат Сумської обласної ради Магомед Галаєв та голова Лебединської районної ради Василь Калита відвідали село Калюжне. Після особистого прийому громадян вони провели зустріч з виборцями, під час якої поспілкувались з ними з ряду важливих питань, зокрема, децентралізації влади в Україні та об’єднання громад, медичної реформи, стану автодоріг тощо.

Цього дня депутат обласної ради та голова Лебединської районної ради побували і в селі Курган, де його жителі порушили перед ними питання щодо недоліків у постачанні електроенергії, необхідності ремонту дороги Лебедин – Олександрівка та моста через річку Псел в селі Курган.

Депутат пообіцяв виборцям в межах своїх повноважень вжити заходів по суті порушених ними питань.

Магомед Галаєв – депутат, який завжди підтримує тісний зв’язок з Лебединським районом, при цьому велику і постійну увагу приділяє проведенню прийомів громадян з виїздом у села району.

На черзі – Василівка і Межиріч, в яких прийоми громадян заплановані на 13 липня.

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus