Володимир Токар: «Ефективне залучення інвестицій – пріоритет для Сумщини»

У Сумах відбулася зустріч директорів підприємств GualaPack Group із керівництвом області та міста.

Голова ОДА Микола Клочко презентував гостям потенціал Сумщини. Англійською мовою він розповів про історію, культуру, соціально-економічний розвиток та інвестиційну привабливість краю.

Спікер обласного парламенту Володимир Токар привітав іноземних партнерів на сумській землі, подякував їм за роботу. «Інвестиції – це те, що наразі дуже необхідно Сумщині. Вкладаючи гроші у розвиток української економіки, ви доводите, що ви нам довіряєте, не дивлячись на складні часи в нашій країні. Ви подаєте приклад іншим інвесторам, щоб вони не боялися відкривати бізнес на Сумщині. Ми, в свою чергу, даємо гарантії нашим партнерам».

Він подякував голові ТОВ «ГуалаПак Україна» Володимиру Зайцю за те, що той розвиває ділові відносини із західними партнерами, заводить в область інвестиції. Завдячуючи цьому на Сумщині створюються нові робочі місця, наповнюється бюджет. Від імені депутатського корпусу Володимир Токар заявив, що, в свою чергу, влада Сумщини зробить усе, аби іноземним бізнес-колам працювалося комфортно на території області. «Ефективне залучення інвестицій – пріоритет для Сумщини», - зауважив голова депутатського корпусу.

У своїй промові Генеральний директор «ГуалаПак Італія» Нікеля Гуала подякував керівництву Сумщини за партнерські відносини. «Наші очікування від Сум – досить великі. Я впевнений, що ми обрали правильних партнерів і нам приємно працювати з таким керівником як Володимир Заєць».

На правах приймаючої сторони заключне слово під час зустрічі мав голова ТОВ «ГуалаПак Україна». Він наголосив, що Сумщина радо приймає таке поважне товариство. Подякував керівникам області та міста за те, що приділили належну увагу гостям. А партнерам із інших країн – за плідну співпрацю. «Такі зустрічі проходять у нашому місті дуже рідко, але я хотів би, щоб вони відбувалися частіше». Володимир Заєць звернувся до директорів зарубіжних підприємств, аби ті донесли в своїх країнах інформацію про наше місто, регіон. Сказав, що у нас живуть гарні люди, які завжди раді гостям. «Вони готові разом працювати, бути чесними і досягати великих успіхів», - резюмував Володимир Заєць.

Під час зустрічі були обговорені актуальні питання економічного та інвестиційного співробітництва.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 липня 2017, 16:18

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus