Ukrainian English Polish


Олександр Непочатов опікується умовами лікування жителів Буринського району

Зокрема, під час пленарного засідання 14 сесії Сумської обласної ради сьомого скликання він подав депутатський запит, що терапевтичне відділення Буринської ЦРЛ ім. професора М.П. Новаченка знаходиться у незадовільному стані.

Такого висновку дійшли, ознайомившись із роботою закладів охорони здоров’я Буринського району під час виконання депутатських повноважень.

Депутат зазначає: «Минулого року на проведення ремонту вже були виділені депутатські кошти близько 90 тис. грн. У поточному - 17 тис. грн. надійшли субвенції з сільських бюджетів, 23 тис. грн. – з районного. Однак цієї суми недостатньо».

Депутат звертається до керівників області посприяти у виділенні субвенції з обласного бюджету у сумі 280 тис. грн. для поточного ремонту приміщення терапевтичного відділення, що сприятиме покращенню умов лікування жителів району.

Депутати запит підтримали.

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus