Театр імені М.С.Щепкіна завершив 84-й театральний сезон

09 липня 2017 року в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна відбулись урочисті заходи з нагоди завершення 84-го театрального сезону, який був для щепкінців насичений яскравими художніми знахідками та доволі успішним.

Знаковими виставами сезону стали: мюзикл «Моя леді» Ф.Лоу (режисер-постановник М.Булгаков), лірична комедія «Замовляю любов» (режисер-постановник заслужена артистка України О.Зарицька), казка «Лускунчик» Е.Гофман (режисер постановник Р.Козак), трагіфарс «Гамлет» В.Шекспіра (режисер-постановник А.Меженін), притча «Одержима» Л.Українки (режисер-постановник Р.Козак).

Підсумовуючи надбання 84-го театрального сезону, директор театру, заслужений діяч мистецтв України Микола Юдін повідомив, що театр відвідало понад 72 тисячі глядачів, відбулось 316 вистав, підготовлено 9 різнопланових, абсолютно унікальних у мистецькому значенні прем’єр, відновлена активна гастрольна діяльність.

Щепкінці побували у містах Кам’янське, Київ, Полтава, Харків, Львів. Працюючи над новими постановками, колектив театру знаходив час і для участі у всеукраїнських та міжнародних фестивалях: у V Всеукраїнському театральному фестивалі «Чеховфест» та отримав нагороду «Мить істини» за кращу режисерську знахідку у виставі «Хто винен?» І.Карпенка-Карого (м.Суми, березень, 2017), у ІХ Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «В гостях у Гоголя», де презентували пластичний перформанс «Шинель» за однойменною повістю М.Гоголя на сцені Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя (м. Полтава, квітень, 2017), у Всеукраїнському щорічному фестивалі-конкурсі «ART-UKRAINE» на якому представили прем’єру «Гамлет» В.Шекспіра (м.Суми, травень, 2017) та у ІІІ Міжнародному фестивалі театрів «І люди, і ляльки - 2017», де презентували притчу «Одержима» Л.Українки на сцені Львівського театру імені Леся Курбаса (м.Львів, липень, 2017).

У рамках акції «День театру в районі» 2016-2017 рр. з творчим візитом колектив відвідав майже всі куточки Сумщини: м. Путивль, смт. Недригайлів, смт. Липова Долина, м. Кролевець, м. Тростянець та ін. з виставами «Сім’я Кайдашів», «Мартин Боруля», «Віват, фараони!», «Ромео за викликом», «Рожеве павутиння», «Хто винен?».

84-й театральний сезон для театру став знаковим, адже за підтримки керівництва області, депутатського корпусу обласної ради та галузевого управління завершено реконструкцію Малої сцени, яка відкрила нові можливості та перспективи для подальшого розвитку театру. Крім того, приємною новиною для відвідувачів театру стало облаштування концертної зали театру у фойє ІІ поверху.

Прем’єрною презентацією нової концертної програми лауреата Гран-прі Всеукраїнського конкурсу оркестру театру «Музика нас єднає» (диригенти, заслужені працівники культури України Анатолій Кірноз та Віталій Тамілін) та виставки перлин світового живопису з фонду Художнього музею імені Н.Онацького із колекції Оскара Гансена, щепкінці завершили свій 84-й театральний сезон. У програмі взяли участь заслужений артист України Леонід Матвієнко, Василь Білоус та солісти театру.

За дорученням начальника Управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Олени Мельник, колектив театру з успішним завершенням 84-го театрального сезону щиро привітала заступник начальника Антоніна Ігнатченко. 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 липня 2017, 15:48

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus