Ukrainian English Polish


Депутати одноголосно підтримали звернення до керівництва держави щодо недопустимості відключення населення області від газопостачання

Першим питанням порядку денного чергової сесії депутати розглянули і одноголосно підтримали Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення відключень населення Сумської області від газопостачання.

Зачитала його заступник голови ради Тетяна Головко. Вона зазначила, що ця ситуація є надскладною і стурбувала не лише жителів сіл і очільників Липово-Долинського та Роменського районів, а й обласне керівництво та народних депутатів від Сумщини, які намагалися швидко й оперативно знайти її вирішення.

Від імені громади до обласних парламентарів звернувся депутат Липово-Долинської районної ради Сергій Гресь. «Майже два місяці тому надійшло звернення від ПАТ «Укрнафта» про те, що вісім сіл Роменщини та Липоводолинщини будуть відключені від газопостачання у зв’язку із закінченням ліцензії на видобуток газу. Біля трьох тисяч жителів стали заручниками ситуації. Днями районами пронісся буревій, через який було відключено й світло. Тому люди взагалі опинилися без благ цивілізації», - наголосив Сергій Гресь.

Він подякував керівництву області та Нацполіції за безперешкодний приїзд 100 жителів районів на сесію обласної ради, за те, що питання винесли першим і за цілковите розуміння складної ситуації. Втім попросив добавити у звернення пункт, у якому було би прохання до Володимира Гройсмана підписати зміни до 615 Постанови Кабміну від 30.05.2011 року в розрізі того, щоб дозволи на видобуток вуглеводнів видавалися навіть при заборгованості підприємства.

Депутати погодилися внести зміни, на яких наголосив Сергій Гресь. Голова обласної ради Володимир Токар зазначив, що повністю підтримує людей: «Я разом з головою ОДА Миколою Клочком неодноразово їздив до Києва і зустрічався з народними депутатами, керівництвом ПАТ «Укрнафта» щодо вирішення ситуації, яка склалася. Я повністю підтримую населення області у відстоюванні їх прав і вважаю, що люди не повинні бути заручниками політичних чи економічних інсинуацій», - акцентував увагу спікер обласного парламенту.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 липня 2017, 15:33

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus