Керівники обласної ради з робочим візитом відвідали Любуське воєводство

Наприкінці червня заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко та керуючий справами виконавчого апарату ради Вікторія Патютько з робочим візитом відвідали Любуське воєводство.

День Любуського воєводства, на якому було репрезентовано соціально-економічні можливості та перспективи регіону, розпочався чудовим відкритим концертом Філармонії Зелена Гури. Після урочистостей делегації таких країн як Україна, Німеччина, Словаччина та Білорусь зустрілися із Маршалєком Любуського воєводства Ельжбеттой Анною Поляк. Вони обговорили питання Євроінтеграції та шляху України у цих процесах. «Польща - наш найголовніший союзник в Європі. Мені дуже приємно, що делегацію Сумщини запросили на свято Любуського воєводства, де нам представили можливості співробітництва між нашими країнами. Сподіваюсь, що така співпраця буде лише посилюватись», - зазначила заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

Робочий візит делегацій продовжився в урочистому засіданні Сеймика Любуського воєводства. Пані Ельжбетта Анна Поляк є єдиною жінкою серед 16 Маршалєків воєводств. До речі, серед запрошених, делегати від Сумщини також були чи не єдиними представницями прекрасної статі.

«Жінки в політиці – завжди дуже хвилююче питання для  як для Сумщини, так і для України загалом. Адже в нашій області тих, хто небайдужий до політичної сфери діяльності є досить багато», - наголосила Тетяна Головко. Тому у Польщі вона акцентувала увагу на важливості  поліпшення становища жінок у суспільстві та досягненні паритетного представництва жінок і чоловіків у процесах управління областю.

У ході робочого візиту було прийнято рішення щодо можливості активної участі представників Сумщини у Форумі за гендерні права жінок у політиці, який проходить щороку восени на території Польщі. У свою чергу, керівництво області відзначило актуальність та доцільність організації такого заходу і на Сумщині за підтримки європейських партнерів.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus