Сумщина має високі показники у рейтингах інвестиційної ефективності

Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» оновило рейтинг інвестиційної ефективності областей України за підсумками 1-го кварталу 2017 р. Порівняно з попереднім кварталом відбулися серйозні зміни як у верхній, так і в нижній частині рейтингу.

Найвищою результат (рейтинг на рівні ineА) продемонстрували Полтавська і Дніпропетровська області. Вони повернулася в категорію регіонів з максимальною інвестиційної ефективністю через квартал.

Вперше відразу сім регіонів розмістилися в категорії (ineС). Інвестиційна ефективність «вище середньої» зафіксована в: Закарпатській, Київській, Сумській, Харківській, Черкаській Волинської та Запорізькій областях. Звертає на себе увагу значне зниження (відразу на дві категорії) Київської і Харківської областей, як і значне поліпшення показників Сумського і Закарпатського регіонів (за підсумками жовтня-грудня 2016 р знаходилися в категорії ineЕ - інвестиційна ефективність нижча за середню.

Більш детальна інформація, показники та графіки приведена за посиланням.

 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus