Ukrainian English Polish


Обласні депутати звертатимуться до вищого керівництва країни з вимогою недопущення відключення населення Сумщини від газу

Депутати Сумської обласної ради стурбовані критичною ситуацією, що склалась останнім часом на території області із забезпеченням населених пунктів природним газом. Саме тому планують на наступній сесії обласної ради, яка відбудеться 7 липня, звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення відключень населення Сумської області від газопостачання.

Протягом червня 2017 року ПАТ «Укрнафта» було припинено газопостачання у населених пунктах Малобубнівської сільської ради Роменського району, Панасівської та Берестівської сільських рад Липоводолинського району області.

За повідомленням ПАТ «Укрнафта» газопостачання припиняється у зв’язку із постачанням у зазначені населені пункти газу власного добування та закінченням дії дозволів на користування газоносними надрами, виданих цьому товариству. При цьому ПАТ «Укрнафта» займає вичікувальну позицію, дієвих заходів щодо відновлення та налагодження газопостачання не вживає, а лише шантажує обласну та державну владу погрозами подальших відключень, припинення роботи структурних підрозділів та скорочення працівників.

«Така позиція товариства є вкрай неконструктивною та порушує, насамперед, права громадян, адже постраждалими та заручниками ситуації є споживачі – громадяни області, які фактично позбавлені елементарних благ – готувати їжу, прати речі, купати дітей, – йдеться у зверненні. – У той час, коли наші громадяни сплачують за отримані комунальні послуги, електроенергію, газ, вживають усіх заходів з недопущення заборгованості за них, ПАТ «Укрнафта» ігнорує їх інтереси, шантажує відключеннями та скороченнями, провокує та підігріває протестні настрої і невдоволення. І все це відбувається на тлі ворожої агресії та гібридної війни проти України, сприяє їх проведенню та призводить до подальшого зубожіння і відтоку населення з країни. Особливо слід відзначити, що відключаються від газопостачання населені пункти області, на території якої видобувається близько 200 млн. кубометрів газу на рік».

Тож депутати обласної ради звертатимуться до вищих керівних державних органів з вимогою вжити дієвих заходів з налагодження газопостачання на території Сумської області та недопущення відключення населення від газу.

 

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus