Жителі Великописарівщини просять обласного депутата допомоги у вирішенні їхніх проблем

Депутат обласної ради, голова фракції «Опозиційного блоку» Олександр Стрельченко провів виїзний прийом громадян у Великій Писарівці.

До обранця звернулися біля десяти мешканців райцентру та сіл. Люди порушували питання як особистого характеру, так і загальні.

Зокрема, житель села Тарасівка, який свого часу був ліквідатором аварії на ЧАЕС, просив допомоги депутата, бо вже не знає, до кого йому звертатися, з питання виплати соціальної пенсії. Чоловікові держава мала виплатити, за ухвалою суду, більше 36 тисяч гривень. Але він не отримав жодної копійки. І така ситуація непоодинока, тому чорнобильці з району готують групове звернення на депутата, який візьме на особистий контроль вирішення їх питання через Пенсійний фонд.

Жителі Великої Писарівки звернулися до свого обранця з проханням матеріальної допомоги задля встановлення в дитячому садку ігрового майданчика. Олександр Стрельченко попросив місцеву владу та керівництво садочка, аби вони вибрали безпечний і гарний майданчик, а наступного року він виділить гроші з коштів, наданих на виконання депутатських повноважень, в рамках співфінансування з місцевим бюджетом та позабюджетними коштами.

Багато прохань до Олександра Стрельченка було від жителів села Розсоші. Вони жалілись на те, що немає зупинки в їхньому населеному пункті для автобусу сполученням Велика Писарівка-Харків. Мешканці говорять, що вони писали листа до Великописарівської РДА, але їм надійшла відповідь, що цей маршрут є міжобласним, тому паспорт автобусного сполучення, в який входять і зупинки, затверджується в Києві. Депутат пообіцяв, що звернеться до центральних органів влади і буде подавати клопотання.

Також розсошінці порушували питання відсутності дороги з їхнього населеного пункту до райцентру, поганого покриття мобільним зв’язком, бо російські оператори перебивають українських. Жалілися на те, що в селі немає дитячого садка. У цьому сенсі вони просять депутата посприяти у влаштуванні малечі до Великописарівського дитсадка та безперебійному підвезенні до нього.

Олександр Стрельченко взяв на контроль усі питання і пообіцяв допомогти у їх вирішенні в межах своєї компетенції.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 04 липня 2017, 10:38

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus