Комісія з приватизації: на порядку денному кадрові, майнові питання та робота комунальних підприємств області

Костянтин Товстуха, голова постійної депутатської комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації провів засідання комісії, на порядку денному якої 16 важливих для області питань. Половина з них – сесійні.

Серед кадрових питань – призначення на посаду директора комунального закладу «Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького» Надії Юрченко, директора Сумського обласного театру для дітей та юнацтва – Віктора Кулемзи, директора Сумської обласної філармонії – Олександра Даниленка.

Комісія також підтримала призначення на посаду директора обласного комунального підприємства «Навчально-виробничий центр» Петра Кідіменка.

Депутати розглянули низку майнових питань, зокрема: надання дозволу на передачу об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області в оренду, дозволи на списання нерухомості, затвердження переліку об’єктів, які пропонуються до приватизації.

Далі перейшли до розгляду власних питань. Так, розглянули виконання рішення Сумської обласної ради від 02.06.2016 «Про утворення комунального закладу ради Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей», «Про утворення комунального закладу «Сумський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», про реорганізацію комунального підприємства «Сумикомунприлад» тощо.

Обласні обранці обговорювали план роботи постійної депутатської комісії на ІІ півріччя 2017-го року та роботу комунальних підприємств області за підсумками 1-го кварталу 2017-го року. Стосовно останнього питання – прийнято рішення попрацювати комісії у цьому напрямку. Буде детально розглянута робота кожного підприємства і прийняті відповідні рішення.

Сесійні питання, що були розглянуті і підтримані комісією, виноситимуться на чергове пленарне засідання сесії, яка розпочнеться 7 липня о 10-й ранку.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 04 липня 2017, 16:15

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus