Відбувся прийом громадян з особистих питань головою обласної ради

До спікера обласного парламенту, згідно з графіком прийому, звернулася багатодітна мати, яка виховує шістьох дітей. Вона попросила допомоги у ремонті будинку, в якому вона мешкає не лише родиною, а ще й з бабусею.

Жінка розповіла, що фінансове становище не дозволяє самостійно цього зробити, а після зливи й урагану, який пройшовся Сумами, дім взагалі потрощило і вони відрами виносили з хати воду.

Голова обласної ради Володимир Токар зазначив, що, не дивлячись на те, що жінка – мешканка Сум і, мала б звертатися до міської влади, втім, він не залишить її у біді. «Багатодітні родини, це той соціальний сектор, який ми, як влада, не маємо права оминути. Коли родина велика – це добре, але, як правило, вони живуть не у великому достатку. Тож я буду звертатися до наших обранців, аби вони із коштів, наданих їм на виконання депутатських повноважень, допомогли відремонтувати будинок, де мешкає велика сім’я», - наголосив очільник депутатського корпусу.

Він узяв це питання на особистий контроль.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus