Ukrainian English Polish


Відбувся прийом громадян з особистих питань головою обласної ради

До спікера обласного парламенту, згідно з графіком прийому, звернулася багатодітна мати, яка виховує шістьох дітей. Вона попросила допомоги у ремонті будинку, в якому вона мешкає не лише родиною, а ще й з бабусею.

Жінка розповіла, що фінансове становище не дозволяє самостійно цього зробити, а після зливи й урагану, який пройшовся Сумами, дім взагалі потрощило і вони відрами виносили з хати воду.

Голова обласної ради Володимир Токар зазначив, що, не дивлячись на те, що жінка – мешканка Сум і, мала б звертатися до міської влади, втім, він не залишить її у біді. «Багатодітні родини, це той соціальний сектор, який ми, як влада, не маємо права оминути. Коли родина велика – це добре, але, як правило, вони живуть не у великому достатку. Тож я буду звертатися до наших обранців, аби вони із коштів, наданих їм на виконання депутатських повноважень, допомогли відремонтувати будинок, де мешкає велика сім’я», - наголосив очільник депутатського корпусу.

Він узяв це питання на особистий контроль.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus