Завдяки керівництву обласної ради та депутатам на Ямпільщині відремонтовано дорогу

Депутат обласної ради Костянтин Товстуха провів прийом громадян з особистих питань Сказати що у жителів одного з найбільших і одного з найвіддаленіших прикордонних сіл Ямпільщини, Марчихиної-Буди, купа проблем, значить не сказати нічого.

Зранку у кабінеті сільського голови Світлани Нещерет, де депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха разом з головою Ямпільської районної ради Ольгою Губар проводив особистий прийом громадян, тривала атмосфера довіри та відвертої розмови.

Завідувач дитячого садочка ділилася здобутками, надіями і тривогами, що до подальшої долі закладу. Настоятель сільського Іоаннівського храму сподівався на підтримку у питанні підведення електрики до церкви, яке не вирішувалось протягом року, та завдячуючи втручанню Костянтина Товстухи, роботи в цьому напрямку наближаються до завершення. Підтримав народний обранець і прагнення отця Миколая зробити навчання у недільній церковній школі постійними та забезпеченими технічним обладнанням.  Директор сільської школи подякувала обласному обранцю за виділені з депутатського резерву кошти на ремонт класів і попросила не залишати без уваги наступаючий опалювальний сезон. Ще одна селянка просила захисту від свавілля закупівельників молока.  Внаслідок прийому громадян було вирішено питання подальшої долі 80-річної жительки села Ломльонки, яка потребує постійного нагляду…

Майже кожен, хто розмовляв з Костянтином Олександровичем, нарікав на вкрай незадовільний стан місцевих доріг.

Саме з цієї причини приймальний день депутата з  Марчихиної-Буди польовими дорогами, через Княжичі перемістився до Микитівки. Справа в тім, що днями сільські ради Княжич та Микитівки завершили на своїх територіях довгоочікуваний ремонт дороги.

«Ще на початку квітня, - доповів микитівцям Костянтин Товстуха,- ми разом з вашим сільським головою Оленою Ігнащенко, Сергієм Кузьменком, сільським головою Княжич, побували на прийомі у голови обласної ради Володимира Токаря, де під його керівництвом, спільно з  керівником «Сумиоблавтодору», депутатом обласної ради Іваном Романюком, головою районної ради Ольгою Губар виробили спільну стратегію ремонту доріг. Домовилися про співфінансування цієї справи».

Результат  такого ґрунтовного підходу до вирішення проблеми –  є дорога, якою можна нині запускати маршрутний автобус.  А оцінка – оплески селян під час зустрічі на адресу діяльності депутата та своїх очільників, працівників «Сумиоблавтодору». 7 місяців Княжичі та Микитівка були відірвані від автобусного сполучення з райцентром. Нині вже є можливість залучати до роботи автоперевізників.

А от голові Свеської селищної ради Юрію Філонову довелося  почервоніти у відповідь на запитання микитівчан, чому  до Свеси не  ремонтується дорога. У свій час він проігнорував нараду у голови обласної ради, посилаючись на «обов’язковість» ремонту доріг виключно за кошт держави. Нині – може  зупинитися автобусне сполучення на Свесу. І як тоді возити микитівських дітей  до селища на навчання?

«Я бачу, марчихино-будці, княжичани, микитівці, жителі Орлівки, - сказав людям Костянтин Товстуха, - розуміють, що в нинішніх, вкрай складних умовах, треба об’єднувати свої зусилля для ремонту доріг, впорядкування населених пунктів, вирішення комунальних питань. На державну підтримку сподівань мало. Ви показали, що можете здолати будь-які перешкоди!»

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 26 червня 2017, 12:33

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus