Голова обласної ради Володимир Токар привітав державних службовців із професійним святом

23 червня в Україні відзначається День державного службовця. З цієї нагоди в обласній філармонії відбулися урочисті заходи.

Привітати урядників зі святом прийшли керівники області.

Звертаючись до присутніх голова обласної ради Володимир Токар зазначив: «На мою думку, ви – саме ті люди, які здатні не лише віддано працювати, а й забезпечити віру громадськості у ефективність влади. Саме до вас, державних службовців, висуваються найвищі вимоги: професіоналізм, відповідальність, наполегливість та бажання працювати для людей. Приємно, що переважна більшість таких відповідальних і компетентних спеціалістів працює в багатотисячному колективі держслужбовців Сумщини. Ви є найціннішим ланцюжком, через який здійснюється щоденна реалізація завдань влади від столиці України до кожного містечка, села і селища».

Від імені депутатського корпусу спікер обласного парламенту висловив подяку всім державним службовцям, ветеранам служби, які передають молоді свій безцінний досвід. Побажав усім миру, здоров’я, добробуту та гідної оплати праці.

Також Володимир Токар виконав почесну місію – вручив Почесні грамоти обласної ради. Їх отримали Перший заступник голови Сумської ОДА Олександр Марченко, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр Сітак та начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сергій Над’ярний.

Голова Сумської ОДА Микола Клочко подякував працівникам органів державної влади за роботу, відповідальне ставлення до своїх обов’язків та професіоналізм. «Люди, котрі свідомо обирають державну службу, - наголосив керівник області, - безперечно, мають в собі силу, внутрішній стрижень, а головне – бажання змінюватися та робити якісні зміни у державі. На вас, шановні колеги, держава сьогодні покладає великі надії та відповідальність у реалізації ключових реформ, які дадуть змогу побудувати заможну демократичну європейську Україну».

Микола Клочко побажав усім мирного неба, міцного здоров’я, злагоди, родинного затишку та благополуччя. Він нагородив кращих працівників органів державної влади та переможців другого етапу конкурсу «Державний службовець».

 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus